Рейтинг спортсменів

Рейтинг спортсменів Донецької області на 01.09.2019

МісцеПризвище, ім’я спортсменаМістоНозологіяВид спортуПрізвище тренераочки спортсм.
1Дементьєв ЄгорСлов'янськУОРАвелоспортДементьєв В.П.3200
2Урсуленко НаталіяМаріупольслухл/атлетикаРевенко Ю.В., Василенко Н.В.2050
3Коюда ЯрославСлов'янськУОРАакадемічне веслування1250
4Ярмонов ІгорМаріупольУОРАшахи840
5Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-100685
6Раєвська ІринаМаріупольслухл/атлетикаВасиленко Н.В.675
7Кузнецов ОлександрМаріупольслухбаскетбол650
8Самороков ДанилоМаріупольслухл/атлетикаВасиленко Н.В.515
9Полухін ЄвгенМаріупольслухл/атлетикаВасиленко Н.В.470
10Манін СергійПокровськзіршашки-100469
11Філімошкіна РиммаМаріупольслухл/атлетикаВасиленко Н.В.400
12Бакланова ТетянаМаріупольслухшахи320
13Літвяхова ВалеріяВугледарУОРАл/атлетикаСавчук Т.В.250
14Павленко ЮліяБахмутзірл/атлетикаПонька В.О.210
15Михайліченко ОлександрБахмутзірл/атлетикаОніщенко Ю.В., Одинченко І.В.205
16Гордова АннаБахмутУОРАл/атлетикаЛис В.М.200
16Трусов АндрійСлов'янськУОРАплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.200
18Ібрагімов ДмитроБахмутУОРАл/атлетикаЛис В.М.190
19Татаркін СергійКостянтинівказірл/атлетикаОніщенко Ю.В.188
20Горностаєв МиколаМаріупольУОРАл/атлетикаОрєхов В.П.178
21Романюк ЮрійСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.152
22Гончарова ЮліяБахмутУОРАл/атлетикаПонька В.О.150
23Козирєва ВасилисаСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.148
24Панін ЕлеазарБахмутУОРАл/атлетикаПонька В.О.145
25Богун ВладиславБахмутУОРАл/атлетикаОніщенко Ю.В., Понька В.О.130
26Пономаренко ВолодимирБахмутУОРАл/атлетикаЦиганко Л., Лис В.М.127,5
27Гайтанджи ДанилоБахмутзірл/атлетикаПонька В.О.120
27Уздемир ВасильДружківкаслухтхеквондоБірюков Ю.В., Страшенко В.М.120
29Григор'єва ВалентинаСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.108
30Радковський АртурБахмутУОРАл/атлетикаЛис В.М.105,5
31Лихненко Дар'яБахмутслухл/атлетикаОніщенко Ю.В., Понька В.О.105
32Смирнов ВікторСлов'янськзірплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.100
33Іванов ВладиславСлов'янськзірплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.97,5
34Чуфаров ДанилоМаріупользірплаванняВангельєв В.О., Казначеєв А.В.87,5
35Багнюк РиммаСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.80
35Драний ВолодимирСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.80
35Михайльов АртурБахмутслухл/атлетикаПонька В.О.80
35Оліферчик АнастасіяДружківкаслухтхеквондоБірюков Ю.В., Страшенко В.М.80
35Шаульський ВолодимирСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.80
40Хоменко ВалентинСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.77
41Комаров ОлександрМаріупольУОРАплаванняЛисенко В.Г.75
42Бєлобоков ОлександрМаріупольУОРАл/атлетикаОрєхов В.П.70
42Капустін ОлегМаріупольУОРАфехтуванняБорболюк Н.А.70
44Антонь АртемДружківкаслухтхеквондоБірюков Ю.В., Страшенко В.М.64
44Антошин ДенисСлов'янськзірпауерліфтингПетренко О.І.64
44Бабенко ЄвгенСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.64
47Зубар НаталяБахмутУОРАн/теніс63
48Коржова ВеронікаСоледарУОРАплаванняМорозова Т.В.62,5
49Дворський ЮрійСлов'янськУОРАплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.60
50Кліпперт СергійСлов'янськзірплавання57,5
51Крайник ВасильМар'їнський р-нВРФРплаванняСоколов Б.І.50
51Матло ЯринаМаріупользірплаванняВангельєв В.О.50
53Іванченков СтаніславСлов'янськзірголболРева І.О.49
54Дячук ЗлатаСлов'янськУОРАпауерліфтингКотляров І.М.48
55Міхно ЮліяКраматорськУОРАл/атлетикаГоловенко Ю.І.45
56Горбатенко ПавлоБахмутзірголболРева І.О.44
57Малюк ІлляБахмутзірголболРева І.О.43
58Бідник АлінаМаріупольУОРАплаванняВангельєв В.О., Лисенко В.Г.42,5
59Бобровська ТетянаКраматорськУОРАл/атлетикаГоловенко Ю.І.42
60Агакішиєв КирилоБахмутслухл/атлетика40
60Подсекін ОлександрМаріупольУОРАпауерліфтингНапрягло І.40
60Рудаков ВікторБахмутзірл/атлетикаЛис В.М.40
60Сагіров ПавлоПокровськУОРАн/теніс40
64Малюшенко МихайлоМаріупольУОРАкаратеШухман О.Е.39,5
65Шрайнер МикитаМаріупольУОРАкаратеШухман В.О.37,5
66Арєф'єв ІванКраматорськУОРАл/атлетикаГоловенко Ю.І.36
67Катунін АндрійБахмутзірголболРева І.О.35
67Кучеренко ІлляСлов'янськУОРАплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.35
67Луцик АндрійСоледарзірфутзал35
67Мельников МихайлоМаріупольУОРАл/атлетикаОрєхов В.П.35
67Муравщиков ОлексійСлов'янськУОРАплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.35
67Пересічний БогданБахмутзірголболРева І.О.35
67Сидоренко ФедірБахмутзірголболРева І.О.35
74Комнатний ІванМаріупольУОРАкаратеШухман О.Е.33,5
75Григор'єва НаталіяСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.32
75Рубцова ВікторіяБахмутУОРАпауерліфтингПетренко О.І.32
77Перков ВікторМирноградУОРАн/теніс30
78Беспалов СергійМаріупольУОРАпауерліфтингМельников М.28
78Гень ДенисЛиманУОРАпауерліфтингКривинець Р.28
78Мартинов ДенисСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.28
78Мащенко ОлександрСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.28
82Ладік ВалентинМаріупользірплаванняЛисенко В.Г.27,5
82Олійник АртемСоледарУОРАплаванняМорозова Т.В.27,5
84Рубцов МикитаПокровськУОРАн/теніс25
84Семенеко ЯрославМар'їнський р-нУОРАплаванняСоколов Б.І.25
86Переварюха АннаМаріупольУОРАпауерліфтингМельников М.24
86Тітов АнтонСлов'янськУОРАпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.24
88Чуйко АндрійСоледарУОРАплаванняМорозова Т.В.22,5
89Широков АртемМаріупольУОРАкаратеШухман В.О.21,5
90Байрамшин ВіталійПокровськУОРАн/теніс20
90Романюк АнастасіяСлов'янськУОРАпауерліфтингКотляров І.М.20
90Цвигун МиколаСлов'янськУОРАл/атлетика20
93Євсюкова МаргаритаМаріупольУОРАкаратеШухман В.О.19
94Чиж ВеронікаМирноградслухл/атлетикаМоскаленко В.І.18
95Сапель АнастасіяСлов'янськУОРАплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.17,5
96Бондаренко СергійСлов'янськУОРАпауерліфтингКотляров І.М.16
96Єрмалович ВіталійАвдіївкаУОРАл/атлетикаПобережна Л.В.16
96Котов ОлексійДобропілляУОРАл/атлетикаЯщенко О.Д.16
99Сурков ВладиславБахмутУОРАл/атлетикаОніщенко Ю.В.15
100Шаляпін ДенисМиколаївкаВРФРл/атлетикаСильченко С.Г.14
100Якубовський МиколаМиколаївкаВРФРл/атлетикаСильченко С.Г.14
102Бондаренко ВладиславМиколаївкаВРФРл/атлетикаСильченко С.Г.13
103Сенченко ВладиславМаріупольУОРАл/атлетикаОрєхов В.П.12
103Сич АндрійСлов'янськУОРАпауерліфтингПозднухов О.В.12
105Бушний СергійДобропілляУОРАл/атлетикаЯщенко О.Д.11
105Яцук ПолінаСлов'янськзірл/атлетикаОдинченко І.В.11
107Безсалова НадіяАвдіївкаВРФРл/атлетикаПобережна Л.В.10
107Василенко РоманДружківкаВРФРл/атлетика10
107Григор'єв ВладиславБахмутУОРАл/атлетикаПонька В.О.10
107Дубовий МаксимКостянтинівкаслухл/атлетикаГопций Д.Ю., Голубова Л.М.10
107Король СофіяМирноградслухл/атлетикаМоскаленко В.І.10
112Витовтов ВікторБахмутУОРАл/атлетикаЛогвіненко О.Ю.9
112Зайцев В'ячеславДружківкаУОРАл/атлетика9
112Ткаченко КатеринаБахмутслухл/атлетикаПонька В.О.9
115Каулькіна ЄваСлов'янськзірл/атлетикаОдинченко І.В.8
116Скоріченко ОлександрБахмутслухфутзал7
116Шапошников СергійБахмутслухфутзал7
118Астахов МаксимМиколаївкаВРФРл/атлетикаСильченко С.Г.5
118Бєсова ЛюдмилаДружківкаУОРАл/атлетика5
118Бондар ОльгаБахмутзіршахи5
118Васильєв ЮрійСелідовоУОРАшашки-1005
118Деменчуков ВіталійДружківкаВРФРл/атлетика5
118Жданов АндрійБахмутУОРАл/атлетикаОніщенко Ю.В., Понька В.О.5
118Карнаух А.Маріупольслухфутзал5
118Корюк Ю.Маріупольслухфутзал5
118Лісіцин Є.Маріупольслухфутзал5
118Махноносов ОлександрКостянтинівказіршахи5
118Оліхнович І.Маріупольслухфутзал5
118Рогозянов В.Маріупольслухфутзал5
118Рощенков В.Маріупольслухфутзал5
118Скударь О.Маріупольслухфутзал5
118Спекторук ВеронікаСлов'янськзірл/атлетикаОдинченко І.В.5
118Стєпнов СпартакМаріупольУОРАстрільба кульова5
118Ушулну С.Маріупольслухфутзал5
118Філіппських ОлексійКраматорськслухшахи5
118Хаспегян СергійПокровськУОРАшахи5
137Бондарев МаксимСлов'янськслухпляжний волейбол4
137Борщев О.Бахмутслухфутзал4
137Брижань О.Бахмутслухфутзал4
137Грибкова ОлександраСлов'янськслухпляжний волейбол4
137Женжеруха СергійМиколаївкаВРФРл/атлетикаСильченко С.Г.4
137Зайцев ВадимДружківкаслухпляжний волейбол4
137Кім Єн-СуСлов'янськслухшахи4
137Макаренко В.Бахмутслухфутзал4
137Мудранинець ВасильБахмутУОРАшахи4
137Назаров МиколаСлов'янськзірл/атлетикаОдинченко І.В.4
137Поплавський МихайлоСлов'янськУОРАшашки-1004
137Смирнов ІванБахмутзіршашки-1004
137Смирнов ОлексійБахмутзіршашки-1004
137Спіхайло О.Бахмутслухфутзал4
137Сукач ІринаСлов'янськУОРАл/атлетика4
137Шайнога МихайлоДружківкаслухпляжний волейбол4
137Юсубов Е.Бахмутслухфутзал4
154Білоус А.Покровськслухфутзал3
154Богун ВіталійБахмутУОРАл/атлетикаВойцеховський М.М.3
154Бракін О.Покровськслухфутзал3
154Голобородько О.Покровськслухфутзал3
154Данилов В.Покровськслухфутзал3
154Дібров ДенисМангуш р-нзіршахи3
154Кривошей ВіталійБахмутзіршашки-1003
154Кубай ОленаКраматорськслухпляжний волейбол3
154Мотонаха АндрійБахмутУОРАшахи3
154Писанний СергійБахмутслухшахи3
154Пшеченко ОлександраСлов'янськзірл/атлетикаОдинченко І.В.3
154Свиридов К.Покровськслухфутзал3
154Скріпніков СергійДобропілляУОРАл/атлетикаПіддубняк В.О.3
154Федак С.Покровськслухфутзал3
154Філін Д.Покровськслухфутзал3
154Хороших В'ячеславМиколаївкаВРФРл/атлетикаСильченко С.Г.3
154Черкашин О.Покровськслухфутзал3
154Щербак ВолодимирКраматорськслухпляжний волейбол3
172Головко МаріяМаріупольслухпляжний волейбол2
172Єршов МаксимМаріупольслухпляжний волейбол2
172Філімошкін ДмитроМаріупольслухпляжний волейбол2
172Шевченко ВіталійМаріупольслухпляжний волейбол2
Беляєв ВалерійПокровськУОРАшахи0
Гутнік ВолодимирСлов'янськслухшашки-1000
Козлова НінаСлов'янськУОРАбадмінтон0
Костюк ДанилоСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.0
Покотаєв ВладиславМаріупольслухшахи0