Рейтинг спортсменів

Рейтинг спортсменів Донецької області на 10.07.2019

МісцеПризвище, ім’я спортсменаМістоНозологіяВид спортуПрізвище тренераОчки
1Дементьєв ЄгорСлов'янськУОРАвелоспортДементьєв В.П.3200
2Урсуленко НаталіяМаріупольслухл/атлетикаРевенко Ю.В., Василенко Н.В.1050
3Ярмонов ІгорМаріупольУОРАшахи840
4Кузнецов ОлександрМаріупольслухбаскетбол650
5Коюда ЯрославСлов'янськУОРАакадемічне веслування350
6Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-100285
7Трусов АндрійСлов'янськУОРАплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.200
8Манін СергійПокровськзіршашки-100189
9Романюк ЮрійСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.152
10Літвяхова ВалеріяВугледарУОРАл/атлетикаСавчук Т.В.150
11Козирєва ВасилисаСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.148
12Уздемир ВасильДружківкаслухтхеквондоБірюков Ю.В., Страшенко В.М.120
13Павленко ЮліяБахмутзірл/атлетикаПонька В.О.110
14Григор'єва ВалентинаСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.108
15Радковський АртурБахмутУОРАл/атлетикаЛис В.М.105,5
16Лихненко Дар'яБахмутслухл/атлетикаОніщенко Ю.В., Понька В.О.105
16Михайліченко ОлександрБахмутзірл/атлетикаОніщенко Ю.В., Одинченко І.В.105
18Татаркін СергійКостянтинівказірл/атлетикаОніщенко Ю.В.103
19Гордова АннаБахмутУОРАл/атлетикаЛис В.М.100
19Смирнов ВікторСлов'янськзірплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.100
21Іванов ВладиславСлов'янськзірплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.97,5
22Гончарова ЮліяБахмутУОРАл/атлетикаПонька В.О.95
23Ібрагімов ДмитроБахмутУОРАл/атлетикаЛис В.М.90
24Чуфаров ДанилоМаріупользірплаванняВангельєв В.О., Казначеєв А.В.87,5
25Багнюк РиммаСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.80
25Драний ВолодимирСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.80
25Михайльов АртурБахмутслухл/атлетикаПонька В.О.80
25Оліферчик АнастасіяДружківкаслухтхеквондоБірюков Ю.В., Страшенко В.М.80
25Шаульський ВолодимирСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.80
30Горностаєв МиколаМаріупольУОРАл/атлетикаОрєхов В.П.78
31Хоменко ВалентинСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.77
32Комаров ОлександрМаріупольУОРАплаванняЛисенко В.Г.75
33Бєлобоков ОлександрМаріупольУОРАл/атлетикаОрєхов В.П.70
33Капустін ОлегМаріупольУОРАфехтуванняБорболюк Н.А.70
33Панін ЕлеазарБахмутУОРАл/атлетикаПонька В.О.70
36Антонь АртемДружківкаслухтхеквондоБірюков Ю.В., Страшенко В.М.64
36Антошин ДенисСлов'янськзірпауерліфтингПетренко О.І.64
36Бабенко ЄвгенСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.64
39Зубар НаталяБахмутУОРАн/теніс63
40Коржова ВеронікаСоледарУОРАплаванняМорозова Т.В.62,5
41Дворський ЮрійСлов'янськУОРАплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.60
42Кліпперт СергійСлов'янськзірплавання57,5
43Гайтанджи ДанилоБахмутзірл/атлетикаПонька В.О.55
44Богун ВладиславБахмутУОРАл/атлетикаОніщенко Ю.В., Понька В.О.50
44Крайник ВасильМар'їнський р-нВРФРплаванняСоколов Б.І.50
44Матло ЯринаМаріупользірплаванняВангельєв В.О.50
47Іванченков СтаніславСлов'янськзірголболРева І.О.49
48Горбатенко ПавлоБахмутзірголболРева І.О.44
49Малюк ІлляБахмутзірголболРева І.О.43
50Бідник АлінаМаріупольУОРАплаванняВангельєв В.О., Лисенко В.Г.42,5
51Агакішиєв КирилоБахмутслухл/атлетика40
51Рудаков ВікторБахмутзірл/атлетикаЛис В.М.40
51Сагіров ПавлоПокровськУОРАн/теніс40
54Малюшенко МихайлоМаріупольУОРАкаратеШухман О.Е.39,5
55Пономаренко ВолодимирБахмутУОРАл/атлетикаЦиганко Л., Лис В.М.37,5
55Шрайнер МикитаМаріупольУОРАкаратеШухман В.О.37,5
57Катунін АндрійБахмутзірголболРева І.О.35
57Кучеренко ІлляСлов'янськУОРАплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.35
57Луцик АндрійСоледарзірфутзал35
57Мельников МихайлоМаріупольУОРАл/атлетикаОрєхов В.П.35
57Муравщиков ОлексійСлов'янськУОРАплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.35
57Пересічний БогданБахмутзірголболРева І.О.35
57Сидоренко ФедірБахмутзірголболРева І.О.35
64Комнатний ІванМаріупольУОРАкаратеШухман О.Е.33,5
65Григор'єва НаталіяСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.32
66Перков ВікторМирноградУОРАн/теніс30
67Мартинов ДенисСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.28
67Мащенко ОлександрСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М., Позднухов О.В.28
69Ладік ВалентинМаріупользірплаванняЛисенко В.Г.27,5
69Олійник АртемСоледарУОРАплаванняМорозова Т.В.27,5
71Раєвська ІринаМаріупольслухл/атлетикаВасиленко Н.В.25
71Рубцов МикитаПокровськУОРАн/теніс25
71Семенеко ЯрославМар'їнський р-нУОРАплаванняСоколов Б.І.25
74Чуйко АндрійСоледарУОРАплаванняМорозова Т.В.22,5
75Широков АртемМаріупольУОРАкаратеШухман В.О.21,5
76Байрамшин ВіталійПокровськУОРАн/теніс20
76Полухін ЄвгенМаріупольслухл/атлетикаВасиленко Н.В.20
76Цвигун МиколаСлов'янськУОРАл/атлетика20
79Євсюкова МаргаритаМаріупольУОРАкаратеШухман В.О.19
80Чиж ВеронікаМирноградслухл/атлетикаМоскаленко В.І.18
81Сапель АнастасіяСлов'янськУОРАплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.17,5
82Єрмалович ВіталійАвдіївкаУОРАл/атлетикаПобережна Л.В.16
82Котов ОлексійДобропілляУОРАл/атлетикаЯщенко О.Д.16
84Самороков ДанилоМаріупольслухл/атлетикаВасиленко Н.В.15
84Сурков ВладиславБахмутУОРАл/атлетикаОніщенко Ю.В.15
86Шаляпін ДенисМиколаївкаВРФРл/атлетикаСильченко С.Г.14
86Якубовський МиколаМиколаївкаВРФРл/атлетикаСильченко С.Г.14
88Бондаренко ВладиславМиколаївкаВРФРл/атлетикаСильченко С.Г.13
88Міхно ЮліяКраматорськУОРАл/атлетикаГоловенко Ю.І.13
90Сенченко ВладиславМаріупольУОРАл/атлетикаОрєхов В.П.12
91Бушний СергійДобропілляУОРАл/атлетикаЯщенко О.Д.11
91Яцук ПолінаСлов'янськзірл/атлетикаОдинченко І.В.11
93Безсалова НадіяАвдіївкаВРФРл/атлетикаПобережна Л.В.10
93Бобровська ТетянаКраматорськУОРАл/атлетикаГоловенко Ю.І.10
93Василенко РоманДружківкаВРФРл/атлетика10
93Григор'єв ВладиславБахмутУОРАл/атлетикаПонька В.О.10
93Дубовий МаксимКостянтинівкаслухл/атлетикаГопций Д.Ю., Голубова Л.М.10
93Король СофіяМирноградслухл/атлетикаМоскаленко В.І.10
99Витовтов ВікторБахмутУОРАл/атлетикаЛогвіненко О.Ю.9
99Зайцев В'ячеславДружківкаУОРАл/атлетика9
99Ткаченко КатеринаБахмутслухл/атлетикаПонька В.О.9
102Арєф'єв ІванКраматорськУОРАл/атлетикаГоловенко Ю.І.8
102Каулькіна ЄваСлов'янськзірл/атлетикаОдинченко І.В.8
104Астахов МаксимМиколаївкаВРФРл/атлетикаСильченко С.Г.5
104Бєсова ЛюдмилаДружківкаУОРАл/атлетика5
104Бондар ОльгаБахмутзіршахи5
104Васильєв ЮрійСелідовоУОРАшашки-1005
104Деменчуков ВіталійДружківкаВРФРл/атлетика5
104Жданов АндрійБахмутУОРАл/атлетикаОніщенко Ю.В., Понька В.О.5
104Карнаух А.Маріупольслухфутзал5
104Корюк Ю.Маріупольслухфутзал5
104Лісіцин Є.Маріупольслухфутзал5
104Махноносов ОлександрКостянтинівказіршахи5
104Оліхнович І.Маріупольслухфутзал5
104Рогозянов В.Маріупольслухфутзал5
104Рощенков В.Маріупольслухфутзал5
104Скударь О.Маріупольслухфутзал5
104Спекторук ВеронікаСлов'янськзірл/атлетикаОдинченко І.В.5
104Стєпнов СпартакМаріупольУОРАстрільба кульова5
104Ушулну С.Маріупольслухфутзал5
104Філіппських ОлексійКраматорськслухшахи5
104Хаспегян СергійПокровськУОРАшахи5
123Борщев О.Бахмутслухфутзал4
123Брижань О.Бахмутслухфутзал4
123Женжеруха СергійМиколаївкаВРФРл/атлетикаСильченко С.Г.4
123Кім Єн-СуСлов'янськслухшахи4
123Макаренко В.Бахмутслухфутзал4
123Мудранинець ВасильБахмутУОРАшахи4
123Назаров МиколаСлов'янськзірл/атлетикаОдинченко І.В.4
123Поплавський МихайлоСлов'янськУОРАшашки-1004
123Скоріченко О.Бахмутслухфутзал4
123Смирнов ІванБахмутзіршашки-1004
123Смирнов ОлексійБахмутзіршашки-1004
123Спіхайло О.Бахмутслухфутзал4
123Сукач ІринаСлов'янськУОРАл/атлетика4
123Шапошников С.Бахмутслухфутзал4
123Юсубов Е.Бахмутслухфутзал4
138Білоус А.Покровськслухфутзал3
138Богун ВіталійБахмутУОРАл/атлетикаВойцеховський М.М.3
138Бракін О.Покровськслухфутзал3
138Голобородько О.Покровськслухфутзал3
138Данилов В.Покровськслухфутзал3
138Дібров ДенисМангуш р-нзіршахи3
138Кривошей ВіталійБахмутзіршашки-1003
138Мотонаха АндрійБахмутУОРАшахи3
138Писанний СергійБахмутслухшахи3
138Пшеченко ОлександраСлов'янськзірл/атлетикаОдинченко І.В.3
138Свиридов К.Покровськслухфутзал3
138Скріпніков СергійДобропілляУОРАл/атлетикаПіддубняк В.О.3
138Федак С.Покровськслухфутзал3
138Філін Д.Покровськслухфутзал3
138Хороших В'ячеславМиколаївкаВРФРл/атлетикаСильченко С.Г.3
138Черкашин О.Покровськслухфутзал3
Беляєв ВалерійПокровськУОРАшахи0
Гутнік ВолодимирСлов'янськслухшашки-1000
Костюк ДанилоСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.0