Маріупольські дзюдоісти вибороли 5 медалей на чемпіонаті Європи

З 10 по 14 жовтня у м. Брассат (Бельгія) відбувся чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху. У змаганнях взяли участь 84 спортсмени (59 чоловіків та 25 жінок) з 13 країн.

У складі збірної України Донеччину на чемпіонаті представили 4 спортсмени з Маріуполя, які показали наступні результати:
Марина Погорелова – Заслужений майстер спорту України, посіла 1 місце у ваговій категорії понад 63 кг та 1 місце у команді ;
Владислав Рощенков – майстер спорту України, став срібним призером у категорії до 60 кг;
Євген Нехаєв – майстер спорту України, виборов бронзову медаль у категорії до 81 кг;
Андрій Погорелов – майстер спорту України, був другим у командних змаганнях та 5 у індивідуальному заліку.