Юлія Павленко виборола золоту та срібну медалі на Гран-прі з легкої атлетики у Тунісі

З 18 по 20 березня у Тунісі відбувся міжнародний турнір з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями зору, розумового і фізичного розвитку та ураженнями опорно-рухового апарату.

У заході взяли участь спортсмени з 47 країн світу.

У складі збірної України Донецьку область на змаганнях представили вихованка Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю, майстер спорту України міжнародного класу Юлія Павленко (Бахмут), у парі зі спортсменом-гайдом Михайлом Оніщенко. Юлія досить успішно виступила у двох видах програми: стала чемпіонкою в стрибках у довжину (4.34 м) та срібним призером у бігу на дистанції 100 м (13.83 с). Показані результати дозволили нашій спортсменці підтвердити класифікацію в одинадцятому класі для участі у Паралімпійських іграх.

Підготував Юлію Павленко заслужений тренер України Вячеслав Понька.

За підсумками змагань у медальному заліку Україна стала тринадцятою з 4 золотими, 2 срібними та 1 бронзовою медалями. Найбільше ж медалей зібрали господарі змагань – 9 золотих, 12 срібних та 7 бронзових.