Юлія Павленко – дворазова чемпіонка Європи з легкої атлетики

1 червня у м. Бидгощ (Польща) розпочався чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

У перший день чемпіонату від Донецької області на змаганнях виступили два бахмутчанина з порушеннями зору: майстер спорту України Володимир Пономаренко та майстер спорту України міжнародного класу Юлія Павленко. На жаль Володимир зробив 3 невдалі спроби у штовханні ядра та завершив змагання без залікового місця. Юлія Павленко разом зі своїм гайдом та тренером Вячеславом Понькою відразу, починаючи з кваліфікаційних забігів у бігу на 100 метрів, захопили лідерство встановивши рекорд чемпіонатів Європи – 13.29с. Під час вечірньої програми у фіналі стометрівки наш дует підтвердив статус лідерів та переміг з часом 13.31с.

У другий день Юлія виступала в найсильнішому зі свої видів – стрибках у довжину. Вже у першій спробі показала результат 4.86 метрів, який так і не змогли перевершити суперниці. Третя спроба для Юлії виявилася найвдалішою – 4.91 метри. Цей результат також став новим рекордом чемпіонатів Європи у 11 класі.