У Бахмуті відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями слуху

З 1 по 3 липня на стадіонах “Металург” і “Авангард” м. Бахмута відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків, юніорів та дорослих спортсменів з порушеннями слуху. У заході взяли участь 65 легкоатлетів з 11 регіонів країни. Змагання були відбірковими до чемпіонату світу серед спортсменів з порушеннями слуху.

Повні результати змагань за посиланням.

Статистика та особисті рахунки команд за посиланням.

Відкрили чемпіонат почесні гості: державний тренер з легкої атлетики Ольга Фатєєва, начальник ДРЦ “Інваспорт” Костянтин Шевченко, заступник Бахмутського міського голови Інеса Мельник та головний суддя змагань Ігор Скирда.

Донеччину на чемпіонаті представили 9 спортсменів з Маріуполя та Бахмута. Наші призери показали наступні результати:

Наталія Урсуленко – заслужений майстер спорту України, стала чемпіонкою у штовханні ядра (14.31 м) та метанні диска (39.60 м);

Римма Філімошкіна – заслужений майстер спорту України, була другою у метанні молота (62.26 м) та третьою у метанні диска (25.16 м);

Данило Самороков – майстер спорту України, виборов золоту медаль у метанні молота (62.94 м);

Євген Полухін – майстер спорту України міжнародного класу, посів другу сходинку у метанні молота (54.37 м) та третю у метанні диска (34.39 м);

Станіслав Самороков – майстер спорту України, незважаючи на юний вік, з метою виконання нормативу для участі у Дефлімпійських іграх у 2022 році, виступав у дорослій віковій категорії з важчими снарядами. У метанні диска він став першим (37.90 м), а у штовханні ядра – другим (13.69 м).

Ірина Раєвська – майстер спорту України, здобула перше місце у метанні списа (17.77 м) та третє у метанні молота (54.47 м);

Владислав Сучак був першим у метанні списа (51.52 м);

Богдан Ляшко – найюніший представник Донеччини, став дворазовим чемпіоном з бігу на дистанціях 800м (2:48.11 хв) та 1500м (5:37.74 хв).

Підготували наших спортсменів заслужені стренери України Наталія Василенко, Вячеслав Понька та тренер ДО ДЮСШОІ Юрій Ревенко.

Переможці та призери нагороджувалися медалями та грамотами відповідно до Регламенту проведення чемпіонату України.

Зауважимо, що напередодні змагань всі спортсмени, тренери та судді пройшли тестування на наявність антигену COVID-19.