Перші медалі паралімпійців Донеччини у Токіо

У Японії набирають обертів XVI Паралімпійські ігри. І у третій день змагань скарбничка Донеччини вже поповнилася трьома медалями.

Єгор Дементьєв (Слов’янськ) – заслужений майстер спорту України з велосипедного спорту виборов бронзову медаль у індивідуальній гонці з велотреку на дистанції 4000 метрів з часом 4:21.036. Перемігший у заїзді француз Доріан Фоулон встановив світовий рекорд – 4:18.274.

Юлія Павленко (Бахмут) – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, також стала бронзовою призеркою в стрибках у довжину. Найкращою спробою у виконанні Юлії стала третя – 4.86 м.

Сергій Кліпперт (Слов’янськ) – заслужений майстер спорту України з плавання, на дистанції 100 м на спині з часом 1:00.71 поступився лише представнику Азербайджану та виборов друге місце Паралімпіади.