Танцюристи на візках Донеччини вибороли 9 медалей на відкритому чемпіонаті Польщі

З 9 по 10 жовтня у м. Ломянкі (Польща) відбувся відкритий чемпіонат Польщі зі спортивних танців на візках. У змаганнях взяли участь 40 чоловіків та 55 жінок з 15 країн світу. За підсумками заходу українська команда виборола 8 золотих медалей та посіла 1 місце за цим показником.

Донецьку область на змаганнях представили 4 спортсмени зі Слов’янська: заслужені майстри спорту Володимир та Сніжана Керничні, майстер спорту України Ігор Боженко та Наталя Чехонацька.

Результати наших спортсменів:

Володимир та Сніжана Керничні стали чемпіонами у виді Duo Latina, вибороли другі місця у категоріях Duo Standart та Duo Freestyle. У категорії Comby FreeStyle Сніжана Кернична та Ігор Боженко були срібними призерами, а у індивідуальних видах програми Solo Freestyle та Single Freestyle Сніжана посіла 3 та 6 місця відповідно. Наталя Чехонацька у категорії Single Freestyle стала четвертою та п’ятою у категорії Solo Freestyle.

Підготувала спортсменів до змагань Олена Харченко.