У ЛУЦЬКУ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

З 8 по 10 травня у м. Луцьк на базі стадіону «Авангард» відбувся чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та дівчат. Спортсмени змагалися у 14 видах вправ: біг 100, 200, 400, 800, 1500, 3000 метрів, спортивна ходьба жін. – 3000 м, чол. – 5000 м, стрибки – довжина, висота; штовхання ядра, метання- спис, молот, диск.

Спортмени-дефлімпійці, члени національної збірної команди України з м. Маріуполь, вихованці Донецького регіонального центру «Інваспорт», Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю  та ОКДЮСШ ФСТ “Україна” гідно представили Донецьку область, успішно виступили на змаганнях та додали у скарбничку Донеччини 5 золотих медалей.

ЗМСУ Наталія Урсуленко стала дворазовою чемпіонкою у штовханні ядра та метанні диска, ЗМСУ Римма Філімошкіна  виборола золоту медаль у метанні молота серед жінок, а МСУМК Євген Полухін став дворазовим чемпіоном у метанні молота та диска.

Змагання було організовано та проведено управлінням фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації за підтримки управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації і федерації легкої атлетики Волинської області.

Підготували спортсменів Заслужені тренери України – Наталя Василенко та Юрій Ревенко.

Також,  завдяки КНП «Донецький регіональний центр спортивної медицини» спортсмени пройшли поглиблений медичний огляд та отримали консультацію лікарів-спеціалістів. В процесі медичного огляду спортсменам провели антропометричні обстеження, динамометрію та ін.

 

admin