Результати 2019 року

Призвище, ім’я спортсменаМістоНозологіяВид спортуНазва змаганьВид програми, результатМісцеКількість очокПрізвище тренера
Ляшко БогданМаріупольслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут15Лук'янов Г.В.
Самороков ДанилоМаріупольслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут15Лук'янов Г.В.
Кондауров ДанилоМаріупольслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут15Лук'янов Г.В.
Бречко ДавідМаріупольслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут15Лук'янов Г.В.
Бетлинський МихайлоМаріупольслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут15Лук'янов Г.В.
Оліхнович ІгорМаріупольслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут15Лук'янов Г.В.
Політун ОлександрМаріупольслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут15Лук'янов Г.В.
Цись РусланМаріупольслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут15Лук'янов Г.В.
Поздняков МихайлоПокровськслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут24
Черкашин ОлександрПокровськслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут24
Голобородько ОлександрПокровськслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут24
Бракін ОлексійПокровськслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут24
Киселев СергійПокровськслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут24
Свиридов КостянтинПокровськслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут24
Захаров МиколаПокровськслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут24
Витязь МаксимПокровськслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут24
Скоріченко ОлександрБахмутслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут33
Спіхайло ОлександрБахмутслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут33
Брижань ОлександрБахмутслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут33
Ступак РусланБахмутслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут33
Кравець ДмитроБахмутслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут33
Кирюхін ЮрійБахмутслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут33
Бучмей АнтонБахмутслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут33
Шапошников СергійБахмутслухбаскетболЧО 08-10.11 м. Бахмут33
Капустін ОлегМаріупольУОРАфехтуванняЧУ 29.10-02.11 м. Київрапіра812,5Борболюк Н.А.
Акімов Андрійм.Слов’янськУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м бр - 1:02.93; 50м н/сп - 1:14.13; 1+29Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Антропова Анастасіям.Слов’янськУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 53.61; 100м н/сп - 2:09.20; 100м в/ст - 1:58.61; 50м н/сп - 1:03.961+1+1+120Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Бідник Алінам.МаріупольУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ100м бр - 1:54.54; 50м бр - 48.961+110Лисенко В.Г.
Ворона Станіславм.МаріупольУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст -2:57.12; 50м н/сп - 2:56.173+27Рощупкін А.М.
Григоренко Еміліям.СоледарслухплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ100м бр - 2:06.14; 50м бр - 55.45; 100м н/сп - 2:11.131+1+115Морозова Т.В.
Грицько Максимм.Слов’янськзірплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ100м н/сп - 2:08.00; 50м бр - 1:28.30; 50м н/сп - 56.502+2+212Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Гробовець Алісам. МаріупольУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 3:41.24; 50м н/сп - 3:53.122+19Рощупкін А.М.
Дворський Юрійм.Слов’янськУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ100м н/сп - 2:36.43; 50м в/ст - 1:02.49; 50м бр - 1:45.49; 100м в/ст- 2:14.60; 50м н/сп - 1:14.80; 150м к/сп - 4:12.711+2+1+2+1+128Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Дівніч Маріям.МаріупольУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 53.97; 100м н/сп - 2:09.71; 100м в/ст - 1:56.00; 50м н/сп - 59.401+1+1+120Лисенко В.Г.
Жарук Катеринам.МаріупольУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ100м н/сп - 2:52.50; 50м н/сп - 1:14.531+110Вангельєв В.О.
Іванов Владиславм.Слов’янськзірплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 27.36; 100м н/сп - 1:09.78; 50м бат - 30.46; 100м в/ст - 1:01.39; 50м н/сп - 32.28; 200м к/пл - 2:43.811+1+1+1+1+130Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Клафас Регінам.МаріупольУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 3:37.32; 50м н/сп - 4:02.311+29Рощупкін А.М.
Комаров Олександрм.МаріупольУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 32.26; 50м бат - 36.50; 50м бр - 49.20; 50м н/сп - 39.931+1+1+120Лисенко В.Г.
Коржова Віронікам.СоледарУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 40.57; 100м н/сп - 1:43.41; 50м бат - 1:02.89; 100м в/ст - 1:31.58; 50м н/сп - 45.68; 100м к/пл - 1:50.00; 100м бр - 2:10.94; 50м бр - 54.351+1+1+1+1+1+135Морозова Т.В.
Кучеренко Іллям.Слов’янськУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 55.14; 50м бат - 1:15.76; 100м в/ст - 2:00.06; 150м к/сп - 4:21.971+1+1+219Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Ладік Валентинм.МаріупользірплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 35.64; 100м бр - 1:32.11; 50м бр - 40.03; 100м в/ст - 1:21.161+1+1+120Лисенко В.Г.
Левковський Володимирм.МаріупольУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 1:57.17; 50м н/сп - 2:04.322+19Рощупкін А.М.
Левченко Олександрм.Слов’янськУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 1:33.17; 100м н/сп - 3:26.15; 50м н/сп - 1:35.931+1+115Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Муравщиков Олексійм.Слов’янськУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 1:03.79; 50м бр - 1:09.90; 100м в/ст - 2:32.371+1+115Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Мягких Анастасіям.Слов’янськзірплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 42.69; 100м в/ст - 1:37.18; 50м н/сп - 55.28; 100м н/сп - 2:07.021+1+1+120Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Немерич Олегм.Слов’янськУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 1:34.35; 50м н/сп - 1:17.25; 100м н/сп - 2:43.44; 50м бр - 1:31.912+2+1+316Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Олійник Артемм.СоледарУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 42.92; 100м н/сп - 1:34.86; 50м бат - 57.04; 50м бр - 1:06.75; 100м в/ст - 1:39.79; 50м н/сп - 43.21; 100м к/пл - 1:54.031+1+1+2+1+1+134Морозова Т.В.
Панішевський Андрійм.Слов’янськУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ100м н/сп - 2:43.84; 50м бр - 1:49.01; 50м н/сп - 1:12.681+1+115Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Пірожков Андрійм.Слов’янськУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 1:32.28; 50м бр - 2:29.39; 50м бр - 3:20.001+1+214Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Сапель Анастасіям. Слов’янськУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 1:03.18; 100м в/ст - 2:15.80; 50м н/сп - 1:12.291+1+115Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Суханосов Максимм.Слов’янськзірплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м н/сп - 57.33; 50м в/ст - 52.30; 100м бр - 2:05.32; 50м бр - 56.101+2+2+217Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Трусов Андрійм.Слов’янськУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ100м н/сп - 1:14.31; 50м в/ст - 27.52; 100м бр - 1:27.69; 50м бат - 30.59; 50м бр - 38.70; 100м в/ст - 1:01.25; 50м н/сп - 36.03; 200м к/пл - 2:42.351+1+1+1+1+1+1+140Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Чернов Максимм.Слов’янськзірплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ100м н/сп - 1:43.80; 50м в/ст - 44.00; 50м бр - 52.14; 50м н/сп - 48.371+1+1+120Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Чуйко Андрійм.СоледарУОРАплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ50м в/ст - 52.98; 100м бр - 2:24.59; 100м н/сп - 2:13.22; 50м бр - 1:00.21; 50м н/сп - 55.582+2+2+2+220Морозова Т.В.
Шинкаренко Левм.МаріупольВРФРплаванняЧО 01-02.11 м. Слов'янськ100м бр - 1:37.30; 50м бат - 47.14; 200м к/пл - 3:11.961+1+115Рощупкін А.М.
Сидоренко ФедірБахмутзірголболКУ 24-30.10 м. Полтава77,5Рева І.О.
Пересічний БогданБахмутзірголболКУ 24-30.10 м. Полтава77,5Рева І.О.
Іванченков СтаніславСлов'янськзірголболКУ 24-30.10 м. Полтава77,5Рева І.О.
Катунін АндрійБахмутзірголболКУ 24-30.10 м. Полтава77,5Рева І.О.
Горбатенко ПавлоБахмутзірголболКУ 24-30.10 м. Полтава77,5Рева І.О.
Малюк ІлляБахмутзірголболКУ 24-30.10 м. Полтава77,5Рева І.О.
Козлова НінаСлов'янськУОРАбадмінтонМіжнародний турнір 15-20.10 м. Оденсе (Данія)індивідуально, у парі3+2-
Шаповалов МиколаМаріупольслухбаскетболЧУ U19 11-16.10 м. Дніпро46,5Лук'янов Г.В.
Кондауров ДанилоМаріупольслухбаскетболЧУ U19 11-16.10 м. Дніпро46,5Лук'янов Г.В.
Бречко ДавідМаріупольслухбаскетболЧУ U19 11-16.10 м. Дніпро46,5Лук'янов Г.В.
Бетлинський МихайлоМаріупольслухбаскетболЧУ U19 11-16.10 м. Дніпро46,5Лук'янов Г.В.
Ляшко БогданМаріупольслухбаскетболЧУ U19 11-16.10 м. Дніпро46,5Лук'янов Г.В.
Левицький МикитаМаріупольслухбаскетболЧУ U19 11-16.10 м. Дніпро46,5Лук'янов Г.В.
Сучак ВладиславМаріупольслухбаскетболЧУ 01-06.10 м. Маріуполь240Лук'янов Г.В.
Оліхнович ІгорМаріупольслухбаскетболЧУ 01-06.10 м. Маріуполь240Лук'янов Г.В.
Букін СергійМаріупольслухбаскетболЧУ 01-06.10 м. Маріуполь240Лук'янов Г.В.
Куркчи ДенисМаріупольслухбаскетболЧУ 01-06.10 м. Маріуполь240Лук'янов Г.В.
Погребной ДмитроМаріупольслухбаскетболЧУ 01-06.10 м. Маріуполь240Лук'янов Г.В.
Леванович ОлександрМаріупольслухбаскетболЧУ 01-06.10 м. Маріуполь240Лук'янов Г.В.
Кузнецов ОлександрМаріупольслухбаскетболЧУ 01-06.10 м. Маріуполь240Лук'янов Г.В.
Гайдамака ПавлоМаріупольслухбаскетболЧУ 01-06.10 м. Маріуполь240Лук'янов Г.В.
Бречко ДавідМаріупольслухбаскетболЧУ 01-06.10 м. Маріуполь240Лук'янов Г.В.
Ткачов ГригорійМаріупольслухбаскетболЧУ 01-06.10 м. Маріуполь240Лук'янов Г.В.
Політун ОлександрМаріупольслухбаскетболЧУ 01-06.10 м. Маріуполь240Лук'янов Г.В.
Бетлинський МихайлоМаріупольслухбаскетболЧУ 01-06.10 м. Маріуполь240Лук'янов Г.В.
Шепелев ІгорМаріупольслухшахиКЧЄ 04-14.10 м. Каліманішті (Румунія)3280
Погорелова МаринаМаріупольслухдзюдоЧЄ 10-14.10 м. Бассат (Бельгія)1+11000
Рощенков ВладиславМаріупольслухдзюдоЧЄ 10-14.10 м. Бассат (Бельгія)2400
Нехаєв ЄвгенМаріупольслухдзюдоЧЄ 10-14.10 м. Бассат (Бельгія)3350
Погорелов АндрійМаріупольслухдзюдоЧЄ 10-14.10 м. Бассат (Бельгія)2+5650
Манін СергійПокровськзіршашки-64ЧО 07-11.10 м. Бахмут15
Кривошей ВіталійБахмутзіршашки-64ЧО 07-11.10 м. Бахмут24
Смирнов ОлексійБахмутзіршашки-64ЧО 07-11.10 м. Бахмут33
Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-64ЧО 07-11.10 м. Бахмут15
Васильєв ЮрійСелідовоУОРАшашки-64ЧО 07-11.10 м. Бахмут15
Радковський АртурБахмутУОРАшашки-64ЧО 07-11.10 м. Бахмут24
Поплавський МихайлоСлов'янськУОРАшашки-64ЧО 07-11.10 м. Бахмут33
Яценко ЛеонідБахмутслухшашки-64ЧО 07-11.10 м. Бахмут15
Гутнік ВолодимирСлов'янськслухшашки-64ЧО 07-11.10 м. Бахмут24
Ішкова ВалеріяМаріупольслухбаскетболЧУ U21 08-11.10 м. Кропивницький317,5Лук'янов Г.В.
Фоменко ТетянаМаріупольслухбаскетболЧУ U21 08-11.10 м. Кропивницький317,5Лук'янов Г.В.
Попова АнітаМаріупольслухбаскетболЧУ U21 08-11.10 м. Кропивницький317,5Лук'янов Г.В.
Вороніна АннаМаріупольслухбаскетболЧУ U21 08-11.10 м. Кропивницький317,5Лук'янов Г.В.
Троян МиланаМаріупольслухбаскетболЧУ U21 08-11.10 м. Кропивницький317,5Лук'янов Г.В.
Марченко ВеронікаМаріупольслухбаскетболЧУ U21 08-11.10 м. Кропивницький317,5Лук'янов Г.В.
Переверзєва АнастасіяКраматорськслухкаратеЧУ 05-06.10 м. Львівката520Шумілов І.
Чехонацька НаталяСлов'янськУОРАтанці на візкахміжнародний турнір 05-07.10 м.Ломіанки (Польща)Freestyle, Combi Freestyle, Single Women class11+1+3-Харченко О.
Уздемир ВасильДружківкаслухтхеквондоКУ 28-29.09 м. Дніпрокеругі, пумсе3+426Бірюков Ю.В., Страшенко В.М.
Оліферчик АнастасіяДружківкаслухтхеквондоКУ 28-29.09 м. Дніпрокеругі, пумсе2+330Бірюков Ю.В., Страшенко В.М.
Галан КостянтинКраматорськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут15
Зайцев АндрійКраматорськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут15
Лісовий ВолодимирКраматорськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут15
Зайцев ВадимКраматорськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут15
Ошурко ОлексійКраматорськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут15
Щербак ВолодимирКраматорськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут15
Бондарев МаксимКраматорськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут15
Кольчак ЮрійКраматорськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут15
Скоріченко ОлександрБахмутслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут24
Юсубов ЕльдарБахмутслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут24
Ступак РусланБахмутслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут24
Спіхайло ОлександрБахмутслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут24
Брижань ОлександрБахмутслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут24
Шапошников СергійБахмутслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут24
Макаренко ВладиславБахмутслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут24
Кравець ДмитроБахмутслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут24
Черкашин ОлександрПокровськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут33
Голобородько ОлександрПокровськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут33
Бракін ОлексійПокровськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут33
Федак СергійПокровськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут33
Поздняков МихайлоПокровськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут33
Киселев СергійПокровськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут33
Ларченко ВолодимирПокровськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут33
Захаров МиколаПокровськслухволейболЧО 06-07.09 м. Бахмут33
Смирнов ВікторСлов'янськзірплаванняЧС 09-15.09 м. Лондон (Велика Британія)100м сп - 1:09.07; 200м к/п - 2:29.87; 100м бр - 1:16.07; 100м в/ст - 1:02.00; 50м в/ст - 28.231+3+4+7+132450Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Чуфаров ДанилоМаріупользірплаванняЧС 09-15.09 м. Лондон (Велика Британія)200м к/п - 2:15.23; 400м в/ст - 4:37.366+9550Вангельєв В.О., Казначеєв А.В.
Матло ЯринаМаріупользірплаванняЧС 09-15.09 м. Лондон (Велика Британія)ест. 4х100 - 4:09.66; 100м н/сп - 1:24.981+111100Вангельєв В.О.
Семененко ЯрославМаріупольУОРАплаванняЧС 09-15.09 м. Лондон (Велика Британія)50м бат - 33.22 ER; 50м н/сп - 34.72 ER; ест 4х50м - 2:41.20; 50м в/ст - 33.23; ест 4х50м - 2:30.692+2+3+4+54150Соколов Б.І.
Трусов АндрійСлов'янськУОРАплаванняЧС 09-15.09 м. Лондон (Велика Британія)50м в/ст - 27.07 WR; 400м в/ст - 4:40.07; ест 4х100 - 3:48.83; 200м к/п - 2:35.28; 100м в/ст - 1:01.76; 50м бат - 30.23; 100м н/сп - 1:09.84; 100м бр - 1:34.931+2+2+3+3+4+4+125950Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Комаров ОлександрМаріупольУОРАплаванняЧС 09-15.09 м. Лондон (Велика Британія)100м в/ст - 1:06.51; 50м в/ст - 31.37; 100м бр - 1:08.263+5+111150Лисенко В.Г.
Кліпперт СергійСлов'янськзірплаванняЧС 09-15.09 м. Лондон (Велика Британія)ест. 4х100 - 4:09.66; 100м н/сп - 1:02.22; 100м в/ст - 53.84; 100м бр - 1:09.311+5+5+62150Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Крайник ВасильМаріупольВРФРплаванняЧС 09-15.09 м. Лондон (Велика Британія)200м к/п - 2:10.42; 100м н/сп - 1:02.12; 100м бр - 1:08.51; 100м бат - 1:00.493+5+6+131400Соколов Б.І.
Дворський ЮрійСлов'янськУОРАплаванняЧС 09-15.09 м. Лондон (Велика Британія)50м бр - 2:32.58; 150м к/п - 5:04.23; 200м в/ст - 4:46.159+10+12400Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Павленко ЮліяБахмутзірл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмутдовжина - 4.70150Понька В.О.
Яровенко ОлександрБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмутдиск - 12.54; ядро - 5.67; спис - 15.511+1+1150Оніщенко Ю.В., Лис В.М.
Ібрагімов ДмитроБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмутядро - 14.60; диск - 46.391+1100Лис В.М.
Бєлобоков ОлександрМаріупольУОРАл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмутядро - 13.87; диск - 33.63; спис - 12.781+1+2140Ревенко Ю.Ю.
Гордова АннаБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмутядро - 7.43; диск - 18.161+1100Лис В.М.
Михайліченко ОлександрБахмутзірл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмут800м - 2:01.82; 1500м - 4:23.73; 5000м - 17:40.5h1+1+1150Оніщенко Ю.В., Одинченко І.В.
Літвяхова ВалеріяВугледарУОРАл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмут100м - 14.79; 200м - 31.26; 400м - 1:13.241+1+1150Савчук Т.В.
Пономаренко ВолодимирБахмутзірл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмутдиск - 41.80; ядро - 14.971+290Лис В.М.
Горностаєв МиколаМаріупольУОРАл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмутядро - 8.54; диск - 21.80; спис - 17.192+3+4105Орєхов В.П.
Муравщиков ОлексійСлов'янськУОРАл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмутядро - 6.05; диск - 12.41; спис - 11.752+3+3110Казначеєв А.В.
Гончарова ЮліяБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмутдовжина - 3.31; 100м - 16.50; 200м - 36.622+3+4105Понька В.О.
Якубовський МиколаМиколаївкаУОРАл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмут100м - 13.40; 200м - 27.362+375Сильченко С.Г., Понька В.О.
Панін ЕлеазарБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмут100м - 13.63; 200м - 28.713+370Понька В.О.
Татаркін СергійКостянтинівказірл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмут200м - 36.93; 100м - 13.363+560Оніщенко Ю.В.
Скорбеж МиколаМиколаївкаВРФРл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмут400м - 1:04.78; 200м - 29.333+560Сильченко С.Г., Понька В.О.
Гайтанджи ДанилоБахмутзірл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмут200м - 27.28; 100м - 13.214+460Понька В.О.
Радковський АртурБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 10-12.09 м. Бахмутспис - 17.69; диск - 13.81; ядро - 5.694+4+585Лис В.М.
Репецький ОлександрСлов'янськУОРАн/тенісЧО 04-05.09 м. Бахмут15
Сагіров ПавлоПокровськУОРАн/тенісЧО 04-05.09 м. Бахмут24
Єрмак СергійСлов'янськУОРАн/тенісЧО 04-05.09 м. Бахмут33
Рубцов МикитаПокровськУОРАн/тенісЧО 04-05.09 м. Бахмут15
Михайлов ВолодимирДобропілляУОРАн/тенісЧО 04-05.09 м. Бахмут24
Матвійчук ОлександрДобропілляУОРАн/тенісЧО 04-05.09 м. Бахмут33
Зубар НаталяБахмутУОРАн/тенісЧО 04-05.09 м. Бахмут15
Бобровська ТетянаКраматорськУОРАн/тенісЧО 04-05.09 м. Бахмут24
Міхно ЮліяКраматорськУОРАн/тенісЧО 04-05.09 м. Бахмут33
Гончаренко АллаБахмутУОРАн/тенісЧО 04-05.09 м. Бахмут15
Коюда ЯрославСлов'янськУОРАакадемічне веслуванняЧС 25.08-01.09 м. Оттенсхайм (Австрія)PR2 Mix2x - 09:06.2504500
Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-100ЧС 21-31.08 м. Закопане (Польща)2400
Манін СергійПокровськзіршашки-100ЧС 21-31.08 м. Закопане (Польща)6280
Козлова НінаСлов'янськУОРАбадмінтонЧС 20-25.08 м. Базель (Швейцарія)9-16-
Міхно ЮліяКраматорськУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 50 кг232Головенко Ю.І.
Бобровська ТетянаКраматорськУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 78 кг232Головенко Ю.І.
Дячук ЗлатаСлов'янськУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 68 кг (дор., юнр)3+148Котляров І.М.
Рубцова ВікторіяБахмутУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 78 кг232Петренко О.І.
Арєф'єв ІванКраматорськУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 65 кг328Головенко Ю.І.
Гень ДенисЛиманУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 65 кг328Кривинець Р.
Подсекін ОлександрМаріупольУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 155 кг140Напрягло І.
Беспалов СергійМаріупольУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 130 кг328Мельников М.
Переварюха АннаМаріупольУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 45 кг424Мельников М.
Романюк АнастасіяСлов'янськУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 45 кг520Котляров І.М.
Сич АндрійСлов'янськУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 65 кг712Позднухов О.В.
Тітов АнтонСлов'янськУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 118 кг424Котляров І.М., Позднухов О.В.
Бондаренко СергійСлов'янськУОРАпауерліфтингЧУ 02-04.08 м. Дніпрожим - 135 кг616Котляров І.М.
Самороков ДанилоМаріупольслухл/атлетикаX ЧЄ 22-28.07 м. Бохум (Німеччина)молот - 61.841500Василенко Н.В.
Урсуленко НаталіяМаріупольслухл/атлетикаX ЧЄ 22-28.07 м. Бохум (Німеччина)диск - 46.30; ядро - 14.06; молот - 25.242+2+61000Ревенко Ю.В., Василенко Н.В.
Філімошкіна РиммаМаріупольслухл/атлетикаX ЧЄ 22-28.07 м. Бохум (Німеччина)молот - 61.452400Василенко Н.В.
Раєвська ІринаМаріупольслухл/атлетикаX ЧЄ 22-28.07 м. Бохум (Німеччина)молот - 49.20, спис - 18.13; ядро - 8.354+6+7650Василенко Н.В.
Полухін ЄвгенМаріупольслухл/атлетикаX ЧЄ 22-28.07 м. Бохум (Німеччина)молот - 53.57; диск - 29.904+7450Василенко Н.В.
Бакланова ТетянаМаріупольслухшахиІІ ЧЄ 15-21.07 м. Львів2320
Філіппських ОлексійКраматорськслухшахиІІ ЧЄ 15-21.07 м. Львів12-
Покотаєв ВладиславМаріупольслухшахиVII Європейський турнір 15-21.07 м. Львів5-
Кім Єн-СуСлов'янськслухшахиXXIV клубний ЧЄ 15-21.07 м. Львів3-
Бондарев МаксимСлов'янськслухпляжний волейболЧО 18-20.07 м. Маріупольмікс14
Грибкова ОлександраСлов'янськслухпляжний волейболЧО 18-20.07 м. Маріупольмікс14
Щербак ВолодимирКраматорськслухпляжний волейболЧО 18-20.07 м. Маріупольмікс23
Кубай ОленаКраматорськслухпляжний волейболЧО 18-20.07 м. Маріупольмікс23
Головко МаріяМаріупольслухпляжний волейболЧО 18-20.07 м. Маріупольмікс32
Шевченко ВіталійМаріупольслухпляжний волейболЧО 18-20.07 м. Маріупольмікс32
Шайнога МихайлоДружківкаслухпляжний волейболЧО 18-20.07 м. Маріупольчоловіки14
Зайцев ВадимДружківкаслухпляжний волейболЧО 18-20.07 м. Маріупольчоловіки14
Скоріченко ОлександрБахмутслухпляжний волейболЧО 18-20.07 м. Маріупольчоловіки23
Шапошников СергійБахмутслухпляжний волейболЧО 18-20.07 м. Маріупольчоловіки23
Єршов МаксимМаріупольслухпляжний волейболЧО 18-20.07 м. Маріупольчоловіки32
Філімошкін ДмитроМаріупольслухпляжний волейболЧО 18-20.07 м. Маріупольчоловіки32
Коюда ЯрославСлов'янськУОРАакадемічне веслуванняКС III 10-15.07 м. Роттердам (Нідерланди)PR2 Mix2x2400
Ярмонов ІгорМаріупольУОРАшахиЧС 27.06-07.07 м. Ружемберок (Словакія)1800
Кузнецов ОлександрМаріупольслухбаскетболЧС 27.06-06.07 м. Люблін (Польща)3650
Павленко ЮліяБахмутзірл/атлетикаЧУ 25-27.06 м. Кропивницькийдовжина - 4.84; 100м - 13.611+1100Понька В.О.
Панін ЕлеазарБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 25-27.06 м. Кропивницький100м - 13.18; 200м - 28.383+275Понька В.О.
Гончарова ЮліяБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 25-27.06 м. Кропивницькийдовжина - 3.38; 100м - 16.673+655Понька В.О.
Гайтанджи ДанилоБахмутзірл/атлетикаЧУ 25-27.06 м. Кропивницький100м - 13.06; 200м - 27.063+465Понька В.О.
Гордова АннаБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 25-27.06 м. Кропивницькийядро - 7.37; диск - 17.801+1100Лис В.М.
Пономаренко ВолодимирБахмутзірл/атлетикаЧУ 25-27.06 м. Кропивницькийядро - 14.39; диск - 42.552+190Лис В.М.
Ібрагімов ДмитроБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 25-27.06 м. Кропивницькийядро - 14.21; диск - 48.971+1100Лис В.М.
Михайліченко ОлександрБахмутзірл/атлетикаЧУ 25-27.06 м. Кропивницький400м - 54.97; 800м - 2:05.801+1100Оніщенко Ю.В.
Татаркін СергійКостянтинівказірл/атлетикаЧУ 25-27.06 м. Кропивницький400м - 1:03.24; 200м - 26.871+385Оніщенко Ю.В.
Богун ВладиславБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 25-27.06 м. Кропивницький100м - 12.80; 200м - 25.952+280Оніщенко Ю.В.
Літвяхова ВалеріяВугледарУОРАл/атлетикаЧУ 25-27.06 м. Кропивницький100м - 14.59; 200м - 30.301+1100Савчук Т.В.
Горностаєв МиколаМаріупольУОРАл/атлетикаЧУ 25-27.06 м. Кропивницькийядро - 8.76; диск - 20.551+1100Орєхов В.П.
Коюда ЯрославСлов'янськУОРАакадемічне веслуванняКС 21-23.06 м. Познань (Польща)PR2 M1x - 9:30.033350
Ібрагімов ДмитроБахмутУОРАл/атлетикаКУ 25-27.05 м. Бахмутдиск - 48.78; ядро - 15.151+150Лис В.М.
Гордова АннаБахмутУОРАл/атлетикаКУ 25-27.05 м. Бахмутядро - 6.94; диск - 17.261+150Лис В.М.
Мельников МихайлоМаріупольУОРАл/атлетикаКУ 25-27.05 м. Бахмутядро - 9.21125Орєхов В.П.
Бєлобоков ОлександрМаріупольУОРАл/атлетикаКУ 25-27.05 м. Бахмутядро - 14.86220Ревенко Ю.В.
Пономаренко ВолодимирБахмутУОРАл/атлетикаКУ 25-27.05 м. Бахмутдиск - 42.72; ядро - 13.582+337,5Циганко Л., Лис В.М.
Горностаєв МиколаМаріупольУОРАл/атлетикаКУ 25-27.05 м. Бахмутядро - 8.50220Орєхов В.П.
Радковський АртурБахмутУОРАл/атлетикаКУ 25-27.05 м. Бахмутспис - 17.07; ядро - 5.723+432,5Лис В.М.
Дементьєв ЄгорСлов'янськУОРАвелоспортКС 16-19.05 м. Остенд (Бельгія)27км - 37:44.23; 80км - 1:57:383+1850Дементьєв В.П.
Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-100ЧЄ 7-15.05 м. Фірлей (Польща)4240
Манін СергійПокровськзіршашки-100ЧЄ 7-15.05 м. Фірлей (Польща)6160
Коржова ВеронікаСоледарУОРАплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське200м комп.; 50м бр.; 50м н/сп2+3+162,5Морозова Т.В.
Матло ЯринаМаріупользірплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське50м бр.; 100м бр1+150Вангельєв В.О.
Комаров ОлександрМаріупольУОРАплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське50м в/ст; 50м бр; 100м в/ст1+1+175Лисенко В.Г.
Трусов АндрійСлов'янськУОРАплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське50м в/ст; 200м комп; 50м бр; 100м н/сп; 400м в/ст; 50м н/сп; 50м бат; 100м в/ст1+1+1+1+1+1+1+1200Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Смирнов ВікторСлов'янськзірплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське50м бр; 100м н/сп; 100м бр; 50м н/сп1+1+1+1100Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Кліпперт СергійСлов'янськзірплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське100м н/сп; 100м бр; 100м в/ст2+2+357,5
Іванов ВладиславСлов'янськзірплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське200м комп; 100м н/сп; 400м в/ст; 50м н/сп; 50м бат3+3+3+1+297,5Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Сапель АнастасіяСлов'янськУОРАплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське200м в/ст317,5Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Дворський ЮрійСлов'янськУОРАплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське150м комп; 50м в/ст; 100м н/сп1+3+360Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Кучеренко ІлляСлов'янськУОРАплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське200м в/ст; 100м в/ст3+335Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Муравщиков ОлексійСлов'янськУОРАплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське150м комп; 50м бр3+335Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Чуфаров ДанилоМаріупользірплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське200м комп; 50м брас; 100м брас; 50м н/сп1+1+3+287,5Вангельєв В.О., Казначеєв А.В.
Бідник АлінаМаріупольУОРАплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське50м бр; 100м бр1+342,5Вангельєв В.О., Лисенко В.Г.
Семененко ЯрославМаріупольУОРАплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське50м н/сп125Соколов Б.І.
Крайник ВасильМаріупольВРФРплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське100м н/сп; 100м бр1+150Соколов Б.І.
Олійник АртемСоледарУОРАплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське100м н/сп; 50м н/сп4+527,5Морозова Т.В.
Ладік ВалентинМаріупользірплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське100м бр; 50м бр5+427,5Лисенко В.Г.
Чуйко АндрійСоледарУОРАплаванняКУ 1-4.05 м. Кам’янське50м бр; 100м бр6+522,5Морозова Т.В.
Ушулну С.МаріупольслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка15
Рощенков В.МаріупольслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка15
Рогозянов В.МаріупольслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка15
Лісіцин Є.МаріупольслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка15
Оліхнович І.МаріупольслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка15
Скударь О.МаріупольслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка15
Корюк Ю.МаріупольслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка15
Карнаух А.МаріупольслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка15
Скоріченко ОлександрБахмутслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка24
Юсубов ЕльдарБахмутслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка24
Борщев О.БахмутслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка24
Макаренко ВладиславБахмутслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка24
Шапошников СергійБахмутслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка24
Спіхайло ОлександрБахмутслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка24
Брижань ОлександрБахмутслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка24
Голобородько ОлександрПокровськслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка33
Філін Д.ПокровськслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка33
Черкашин ОлександрПокровськслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка33
Бракін ОлексійПокровськслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка33
Федак СергійПокровськслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка33
Свиридов К.ПокровськслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка33
Данилов В.ПокровськслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка33
Білоус А.ПокровськслухфутзалЧО 25-27.04 м. Миколаївка33
Безсалова НадіяАвдіївкаВРФРл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутядро - 3.03; 100 м - 20.61+110Побережна Л.В.
Єрмалович ВіталійАвдіївкаУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутвізки 100м - 43.4h; візки 800м - 6:24.0h; спис - 13.82; ядро - 5.441+1+3+316Побережна Л.В.
Витовтов ВікторБахмутУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутдовжина - 3.07; 200м - 37.7h; 100м - 18.3h1+29Логвіненко О.Ю.
Горбатенко ПавлоБахмутзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут800м - 3:13.2h; довжина - 4.131+29Рева І.О.
Григор'єв ВладиславБахмутУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут100м - 44.3h; 200м - 1:44.2h1+110Понька В.О.
Жданов АндрійБахмутУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут3000м - 12:32.3h15Оніщенко Ю.В., Понька В.О.
Зубар НаталяБахмутУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутвізки 200м - 1:29.9h; візки 800м - 7:11.2h; візки 100 - 46.5h1+1+313Войцеховський М.М.
Малюк ІлляБахмутзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут400м - 1:19.0h; довжина - 4.041+38Рева І.О.
Радковський АртурБахмутУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутядро - 4.35; візки 100м - 30.3h; візки 800м - 4:15.8h; спис - 12.371+1+1+120Войцеховський М.М.
Сурков ВладиславБахмутУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут400м - 1:20.6; 100м - 16.3h; 200м - 34.4h1+1+115Оніщенко Ю.В.
Богун ВладиславБахмутУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут100м - 12.3h; 200м - 25.5h1+110Оніщенко Ю.В., Понька В.О.
Панін ЕлеазарБахмутУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут100м - 13.3h; 200м - 28.5h1+110Понька В.О.
Павленко ЮліяБахмутзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут100м - 13.6h; довжина - 4.811+110Понька В.О.
Гончарова ЮліяБахмутУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут100м - 17.0h; довжина - 3.051+110Понька В.О.
Лихненко Дар'яБахмутслухл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут200м - 28.4h; 400м - 1:05.8h1+110Оніщенко Ю.В., Понька В.О.
Гайтанджи ДанилоБахмутзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут100м - 12.7h; 200м - 26.5h1+110Понька В.О.
Ткаченко КатеринаБахмутслухл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутдовжина - 3.62; 100м - 16.6h1+29Понька В.О.
Богун ВіталійБахмутУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутвізки 800м - 6:15.9h33Войцеховський М.М.
Татаркін СергійБахмутзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут100м- 13.1h33Оніщенко Ю.В.
Котов ОлексійДобропілляУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутвізки 800м - 4:46.0h; візки 200м - 1:03.5h; візки 400м - 2:17.6; ядро - 3.561+2+2+316Ященко О.Д.
Бушний СергійДобропілляУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутвізки 100м - 32.5h; ядро - 4.18; візки 200м - 1:11.3h2+2+311Ященко О.Д.
Скріпніков СергійДобропілляУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут400м - 2:04.0h33Піддубняк В.О.
Бєсова ЛюдмилаДружківкаУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутядро - 5.4315
Василенко РоманДружківкаВРФРл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутспис - 14.33; ядро - 8.571+110
Деменчуков ВіталійДружківкаВРФРл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут1500м - 7:22.6h15
Зайцев В'ячеславДружківкаУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутдовжина - 3.60; 400м - 1:34.2h1+29
Дубовий МаксимКостянтинівкаслухл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут100м - 12.7h; довжина - 4.451+110Гопций Д.Ю., Голубова Л.М.
Арєф'єв ІванКраматорськУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутвізки 400м - 1:57.9h; візки 100м - 32.7h1+38Головенко Ю.І.
Бобровська ТетянаКраматорськУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутвізки 100м - 28.6h; візки 400м - 2:04.6h1+110Головенко Ю.І.
Міхно ЮліяКраматорськУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутядро - 3.46; візки 100м - 34.1h; візки 400м - 2:31.4h1+2+213Головенко Ю.І.
Сенченко ВладиславМаріупольУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут400м - 1:23.6h; 100м - 18.2h; 200м - 37.9h1+2+312Орєхов В.П.
Мельников МихайлоМаріупольУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутядро - 9.82; спис - 20.901+110Орєхов В.П.
Горностаєв МиколаМаріупольУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутядро - 8.39; спис - 16.962+28Орєхов В.П.
Шаляпін ДенисМиколаївкаВРФРл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутдовжина - 5.05; 800м - 2:38.8h; 100м - 12.9h1+1+214Сильченко С.Г.
Якубовський МиколаМиколаївкаВРФРл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут100м - 12.8h; 400м - 1:02.4h; довжина - 5.031+1+214Сильченко С.Г.
Астахов МаксимМиколаївкаВРФРл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут200м - 29.8h15Сильченко С.Г.
Женжеруха СергійМиколаївкаВРФРл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут200м - 29.9h24Сильченко С.Г.
Бондаренко ВладиславМиколаївкаВРФРл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут800м - 2:44.3h; 100м - 13.5h; довжина - 4.50; 400м - 1:09.1h2+3+3+313Сильченко С.Г.
Хороших В'ячеславМиколаївкаВРФРл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут200м - 30.1h33Сильченко С.Г.
Чиж ВеронікаМирноградслухл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут100м - 16.4h; 200м - 34.2h; 800м - 3:16.8h; 400м - 1:24.6h1+2+1+218Москаленко В.І.
Король СофіяМирноградслухл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутдовжина - 3.36; 100м - 16.8h; 400м - 1:25.7h2+3+310Москаленко В.І.
Іванченков СтаніславСлов'янськзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут1500м - 7:18.5h; 100м - 12.9h; довжина - 4.471+2+114Одинченко І.В.
Спекторук ВеронікаСлов'янськзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут100м - 17.5h15Одинченко І.В.
Хоменко ВалентинСлов'янськзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут800м - 2:54.4h; 100м - 13.7h; 400м - 1:13.3h1+2+213Одинченко І.В.
Цвигун МиколаСлов'янськУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутвізки 200м - 1:02.5h; візки 100м - 31.2h; спис - 8.24; ядро - 4.391+1+1+120
Михайліченко ОлександрСлов'янськзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут200м - 25.0h; 400м - 56.3h; 100м - 12.5h1+1+115Одинченко І.В.
Каулькіна ЄваСлов'янськзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут200м - 34.4h; 400м - 1:23.4h2+28Одинченко І.В.
Назаров МиколаСлов'янськзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут200м - 32.3h24Одинченко І.В.
Сукач ІринаСлов'янськУОРАл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутядро - 1.8024
Яцук ПолінаСлов'янськзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмут100м - 18.0h; довжина - 3.64; 200м - 37.9h2+2+311Одинченко І.В.
Пшеченко ОлександраСлов'янськзірл/атлетикаЧО 23-24.04 м. Бахмутдовжина - 3.4533Одинченко І.В.
Капустін ОлегМаріупольУОРАфехтуванняЧУ 11-16.04 м. Київшпага, рапіра3+370Борболюк Н.А.
Ярмонов ІгорМаріупольУОРАшахиЧУ 05-14.04 м. Луцьк140
Беляєв ВалерійПокровськУОРАшахиЧУ 05-14.04 м. Луцьк12-
Філіппських ОлексійКраматорськслухшахиЧУ 05-14.04 м. Харків140
Бакланова ТетянаМаріупольслухшахиЧУ 05-14.04 м. Харків810
Кім Єн-СуКраматорськслухшахиЧУ 05-14.04 м. Харків13-
Покотаєв ВладиславМаріупольслухшахиЧУ 05-14.04 м. Харків11-
Писанний СергійБахмутслухшахиЧУ 05-14.04 м. Харків24-
Зубар НаталяБахмутУОРАнастільний тенісЧУ 07-10.04 м. Чернігів150
Сагіров ПавлоПокровськУОРАнастільний тенісЧУ 07-10.04 м. Чернігів240
Перков ВікторМирноградУОРАнастільний тенісЧУ 07-10.04 м. Чернігів430
Рубцов МикитаПокровськУОРАнастільний тенісЧУ 07-10.04 м. Чернігів525
Байрамшин ВіталійПокровськУОРАнастільний тенісЧУ 07-10.04 м. Чернігів620
Васильєв ЮрійСелідовоУОРАшашки-100ЧУ 23.03-01.04 м. Луцьк11-
Поплавський МихайлоСлов'янськУОРАшашки-100ЧУ 23.03-01.04 м. Луцьк20-
Гутнік ВолодимирСлов'янськслухшашки-100ЧУ 12-21.03 м. Луцьк26-
Стєпнов СпартакМаріупольУОРАстрільба кульоваЧУ 20-25.03 м. ОдесаПП115
Козирєва ВасилисаСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. Рівнетр-б - 290кг; абс - 347,91; жим - 65кг; абс - 77,981+3+1+1148Котляров І.М., Позднухов О.В.
Григор'єва ВалентинаСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. Рівнетр-б - 317,5кг; жим - 57,5кг; асб - 72,051+1+3108Котляров І.М.
Багнюк РиммаСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. Рівнетр-б - 315кг; жим - 60кг1+180Котляров І.М.
Григор'єва НаталіяСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. Рівнежим - 60кг232Котляров І.М.
Шаульський ВолодимирСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. Рівнетр-б - 415кг; жим - 95кг1+180Котляров І.М., Позднухов О.В.
Антошин ДенисСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. Рівнетр-б - 340кг; жим - 87,5кг2+264Петренко О.І.
Драний ВолодимирСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. Рівнетр-б - 452,5кг; жим - 107,5кг1+180Котляров І.М.
Хоменко ВалентинСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. Рівнетр-б - 360кг; жим - 87,5кг2+264Котляров І.М.
Романюк ЮрійСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. Рівнетр-б - 552,5кг; абс - 427,03; жим - 142,5; абс - 110,141+2+1+1152Котляров І.М., Позднухов О.В.
Бабенко ЄвгенСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. Рівнетр-б - 565кг; жим - 135кг2+264Котляров І.М., Позднухов О.В.
Мартинов ДенисСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. Рівнежим - 85кг328Котляров І.М., Позднухов О.В.
Костюк ДанилоСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. РівнеКотляров І.М.
Мащенко ОлександрСлов'янськзірпауерліфтингЧУ 22-24.03 м. Рівнежим - 127,5кг328Котляров І.М., Позднухов О.В.
Шрайнер МикитаМаріупольУОРАкаратеЧУ 22-24.03 м. Київката; куміте; парне ката; парне куміте (юнк.)1+1+1+137,5Шухман В.О.
Малюшенко МихайлоМаріупольУОРАкаратеЧУ 22-24.03 м. Київката; куміте; ком. ката; парне ката; парне куміте (юнк.)1+1+2+2+339,5Шухман О.Е.
Широков АртемМаріупольУОРАкаратеЧУ 22-24.03 м. Київката; куміте (юнк.)1+321,5Шухман В.О.
Комнатний ІванМаріупольУОРАкаратеЧУ 22-24.03 м. Київком. ката; ката оточ.; парне куміте; ката; парне ката (юнк.)2+2+2+3+333,5Шухман О.Е.
Євсюкова МаргаритаМаріупольУОРАкаратеЧУ 22-24.03 м. Київката; куміте (юнк.)2+319Шухман В.О.
Махноносов ОлександрКостянтинівказіршахиЧО 17-21.03 м. Бахмут15
Смирнов ОлексійБахмутзіршахиЧО 17-21.03 м. Бахмут24
Дібров ДенисМангуш р-нзіршахиЧО 17-21.03 м. Бахмут33
Хаспегян СергійПокровськУОРАшахиЧО 17-21.03 м. Бахмут15
Мудранинець ВасильБахмутУОРАшахиЧО 17-21.03 м. Бахмут24
Мотонаха АндрійБахмутУОРАшахиЧО 17-21.03 м. Бахмут33
Філіппських ОлексійКраматорськслухшахиЧО 17-21.03 м. Бахмут15
Кім Єн-СуСлов'янськслухшахиЧО 17-21.03 м. Бахмут24
Писанний СергійБахмутслухшахиЧО 17-21.03 м. Бахмут33
Бондар ОльгаБахмутзіршахиЧО 17-21.03 м. Бахмут15
Дементьєв ЄгорСлов'янськУОРАвелоспортЧС з велотреку 14-17.03 м. Апелдорн (Нідерланди)1 км; 4 км; 15км; омніум8+2+4+22350Дементьєв В.П.
Луцик АндрійСоледарзірфутзалЧУ 12-15.03 м. Суми335
Урсуленко НаталіяМаріупольслухл/атлетикаЧС 14-17.03 м. Талін (Естонія)ядро - 14.3911000Ревенко Ю.В., Василенко Н.В.
Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-100ЧУ 01-11.03 м. Луцьк140
Манін СергійПокровськзіршашки-100ЧУ 01-11.03 м. Луцьк424
Смирнов ІванБахмутзіршашки-100ЧУ 01-11.03 м. Луцьк180
Смирнов ОлексійБахмутзіршашки-100ЧУ 01-11.03 м. Луцьк90
Васильєв ЮрійСелідовозіршашки-100ЧУ 01-11.03 м. Луцьк150
Урсуленко НаталіяМаріупольслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 03-05.03 м. Київядро - 13.68150Ревенко Ю.В., Василенко Н.В.
Агакішиєв КирилоБахмутслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 03-05.03 м. Київядро - 13.98240
Михайльов АртурБахмутслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 03-05.03 м. Київ60м - 7.29; 200м - 23.642+280Понька В.О.
Лихненко Дар'яБахмутслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 03-05.03 м. Київ200м - 29.28; 400м; 60м3+4+495Оніщенко Ю.В., Понька В.О.
Раєвська ІринаМаріупольслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 03-05.03 м. Київядро - 7.90525Василенко Н.В.
Полухін ЄвгенМаріупольслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 03-05.03 м. Київядро - 10.81620Василенко Н.В.
Самороков ДанилоМаріупольслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 03-05.03 м. Київядро - 10.62715Василенко Н.В.
Павленко ЮліяБахмутзірлегка атлетикаЧУ у приміщенні 22-24.02 м. Суми60м, довжина1+1100Понька В.О.
Літвяхова ВалеріяВугледарУОРАлегка атлетикаЧУ у приміщенні 22-24.02 м. Суми60м, 200м, 400м1+1+1150Савчук Т.В.
Бєлобоков ОлександрМаріупольУОРАлегка атлетикаЧУ у приміщенні 22-24.02 м. Сумиядро150Орєхов В.П.
Михайліченко ОлександрБахмутзірлегка атлетикаЧУ у приміщенні 22-24.02 м. Суми800м, 60м1+290Оніщенко Ю.В., Одинченко І.В.
Гордова АннаБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ у приміщенні 22-24.02 м. Сумиядро150Лис В.М.
Ібрагімов ДмитроБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ у приміщенні 22-24.02 м. Сумиядро240Лис В.М.
Рудаков ВікторБахмутзірлегка атлетикаЧУ у приміщенні 22-24.02 м. Сумиядро240Лис В.М.
Богун ВладиславБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ у приміщенні 22-24.02 м. Суми60м240Оніщенко Ю.В., Понька В.О.
Татаркін СергійКостянтинівказірлегка атлетикаЧУ у приміщенні 22-24.02 м. Суми400м, 60м, 200м2+5+3100Оніщенко Ю.В.
Гончарова ЮліяБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ у приміщенні 22-24.02 м. Сумидовжина, 60м, 200м3+5+585Понька В.О.
Панін ЕлеазарБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ у приміщенні 22-24.02 м. Суми200м, 60м3+560Понька В.О.
Гайтанджи ДанилоБахмутзірлегка атлетикаЧУ у приміщенні 22-24.02 м. Суми200м, 60м4+745Понька В.О.
Уздемир ВасильДружківкаслухтхеквондоЧУ WTF 23-24.02 м. Луцькпумсе, парне пумсе, куругі3+3+1120Бірюков Ю.В., Страшенко В.М.
Оліферчик АнастасіяДружківкаслухтхеквондоЧУ WTF 23-24.02 м. Луцькпумсе, парне пумсе, куругі2+3+380Бірюков Ю.В., Страшенко В.М.
Антонь АртемДружківкаслухтхеквондоЧУ WTF 23-24.02 м. Луцькпумсе кадети, парне пумсе, керугі3+5+464Бірюков Ю.В., Страшенко В.М.
Васильєв ЮрійСелідовоУОРАшашки-100ЧО 19-23.02 м. Бахмут15
Поплавський МихайлоСлов'янськУОРАшашки-100ЧО 19-23.02 м. Бахмут24
Радковський АртурБахмутУОРАшашки-100ЧО 19-23.02 м. Бахмут33
Манін СергійПокровськзіршашки-100ЧО 19-23.02 м. Бахмут15
Смирнов ІванБахмутзіршашки-100ЧО 19-23.02 м. Бахмут24
Кривошей ВіталійБахмутзіршашки-100ЧО 19-23.02 м. Бахмут33
Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-100ЧО 19-23.02 м. Бахмут15
Сидоренко ФедірБахмутзірголболЧУ з голболу 12-18.02 м. Полтава335Рева І.О.
Пересічний БогданБахмутзірголболЧУ з голболу 12-18.02 м. Полтава335Рева І.О.
Іванченков СтаніславСлов'янськзірголболЧУ з голболу 12-18.02 м. Полтава335Рева І.О.
Катунін АндрійБахмутзірголболЧУ з голболу 12-18.02 м. Полтава335Рева І.О.
Горбатенко ПавлоБахмутзірголболЧУ з голболу 12-18.02 м. Полтава335Рева І.О.
Малюк ІлляБахмутзірголболЧУ з голболу 12-18.02 м. Полтава335Рева І.О.
Радковський АртурБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ з метань 14-16.02 м. Бахмутядро (F55) - 6.17150Лис В.М.
Горностаєв МиколаМаріупольУОРАлегка атлетикаЧУ з метань 14-16.02 м. Бахмутядро (F57) - 8.10150Орєхов В.П.