Результати 2020 року

Призвище, ім’я спортсменаМістоНозологіяВид спортуНазва змаганьВид програми, результатМісцеКількість очокПрізвище тренера
Кривошей ВіталійБахмутзіршашки-100ЧО 26-30.10, м. Бахмут120
Смирнов ОлексійБахмутзіршашки-100ЧО 26-30.10, м. Бахмут216
Манін СергійПокровськзіршашки-100ЧО 26-30.10, м. Бахмут312
Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-100ЧО 26-30.10, м. Бахмут120
Радковський АртурБахмутУОРАшашки-100ЧО 26-30.10, м. Бахмут120
Поплавський МихайлоСлов'янськУОРАшашки-100ЧО 26-30.10, м. Бахмут216
Гутнік ВолодимирСлов'янськслухшашки-100ЧО 26-30.10, м. Бахмут120
Василенко СергійБахмутслухшашки-100ЧО 26-30.10, м. Бахмут216
Журова ГаннаБахмутслухшашки-100ЧО 26-30.10, м. Бахмут120
Громовий ВікторБахмутслухшашки-100ЧО 26-30.10, м. Бахмут312
Коюда ЯрославСлов'янськУОРАвеслування академічнеЧЄ 09-11.10, м. Познань (Польща)PR2 Mix2x22000
Сагіров ПавлоПокровськУОРАн/тенісЧО 09-10.10, м. Бахмут120
Байрамшин ВіталійПокровськУОРАн/тенісЧО 09-10.10, м. Бахмут216
Зеленцов ОлексійКраматорськУОРАн/тенісЧО 09-10.10, м. Бахмут312
Зубар НаталяБахмутУОРАн/тенісЧО 09-10.10, м. Бахмут120
Бобровська ТетянаКраматорськУОРАн/тенісЧО 09-10.10, м. Бахмут216
Юрченко ВолодимирБахмутслухн/тенісЧО 09-10.10, м. Бахмут120
Бурий АнтонМаріупольслухн/тенісЧО 09-10.10, м. Бахмут216
Єршов МаксимМаріупольслухн/тенісЧО 09-10.10, м. Бахмут312
Бура ГаннаМаріупольслухн/тенісЧО 09-10.10, м. Бахмут120
Громова ТетянаБахмутслухн/тенісЧО 09-10.10, м. Бахмут216
Прокопчук ІринаМаріупольслухн/тенісЧО 09-10.10, м. Бахмут312
Саморокова НаталяМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 06-08.10, м. Харків6200Лук'янов Г.В.
Кондаурова ОленаМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 06-08.10, м. Харків6200Лук'янов Г.В.
Пірог НаталяМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 06-08.10, м. Харків6200Лук'янов Г.В.
Головко МаріяМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 06-08.10, м. Харків6200Лук'янов Г.В.
Ішкова ВалеріяМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 06-08.10, м. Харків4300Лук'янов Г.В.
Фоменко ТетянаМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 06-08.10, м. Харків4300Лук'янов Г.В.
Марченко ВеронікаМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 06-08.10, м. Харків4300Лук'янов Г.В.
Бородіна АнастасіяМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 06-08.10, м. Харків4300Лук'янов Г.В.
Переверзєва АнастасіяКраматорськслухкаратеЧУ 02-03.10, м. Дніпроката2400Шалаумов І.В.
Витовтов ВікторБахмутУОРАлегка атлетикаВсеукр. "Повір у себе" 15-18.09, м. Кропивницький100м - 18.1h; 200м - 39.1h; довжина - 2.39м5+3+485Оніщенко Ю.В.
Сурков ВладиславБахмутУОРАлегка атлетикаВсеукр. "Повір у себе" 15-18.09, м. Кропивницький100м - 15.5h; 200м - 32.2h; довжина - 2.83м2+1+2325Оніщенко Ю.В.
Король СофіяМирноградслухлегка атлетикаВсеукр. "Повір у себе" 15-18.09, м. Кропивницький60м - 11.3h; довжина - 3.06м; метання м’яча - 19.80м10+4+5-Москаленко Н.В.
Ференц ОлександрМиколаївкаВРФРлегка атлетикаВсеукр. "Повір у себе" 15-18.09, м. Кропивницький200м - 31.6h; 400м - 1:15.0h; метання м’яча - 47.46м2+3+2285Сильченко С.Г.
Чиж ВеронікаМирноградслухлегка атлетикаВсеукр. "Повір у себе" 15-18.09, м. Кропивницький200м - 32.9h; 800м - 3:17.7h; довжина - 3.26м2+1+5225Москаленко Н.В.
Покотаєв ВладиславМаріупольслухшахиЧУ 15-23.09, м. Вінницякласика2400
Філіппських ОлексійКраматорськслухшахиЧУ 15-23.09, м. Вінницякласика3350
Кім Єн-СуСлов'янськслухшахиЧУ 15-23.09, м. Вінницякласика6200
Писанний СергійБахмутслухшахиЧУ 15-23.09, м. Вінницякласика18-
Філіппських ОлексійКраматорськслухшахиЧУ 13-14.09, м. Вінницябліц1500
Покотаєв ВладиславМаріупольслухшахиЧУ 13-14.09, м. Вінницябліц6200
Кім Єн-СуСлов'янськслухшахиЧУ 13-14.09, м. Вінницябліц10-
Писанний СергійБахмутслухшахиЧУ 13-14.09, м. Вінницябліц13-
Ляшко БогданМаріупольслухбаскетболВсеукр. "Повір у себе" 11-14.09, м. Дніпро2100Лук’янов Г.В.
Шаповлов МиколаМаріупольслухбаскетболВсеукр. "Повір у себе" 11-14.09, м. Дніпро2100Лук’янов Г.В.
Бречко ДавидМаріупольслухбаскетболВсеукр. "Повір у себе" 11-14.09, м. Дніпро2100Лук’янов Г.В.
Левицький МикитаМаріупольслухбаскетболВсеукр. "Повір у себе" 11-14.09, м. Дніпро2100Лук’янов Г.В.
Марченко ВеронікаМаріупольслухбаскетболВсеукр. "Повір у себе" 11-14.09, м. Дніпро2100Лук’янов Г.В.
Попова АнітаМаріупольслухбаскетболВсеукр. "Повір у себе" 11-14.09, м. Дніпро2100Лук’янов Г.В.
Панін ЕлеазарБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 09-11.09, м. Кропивницький100м - 13.37; 200м - 28.874+5550Понька В.О.
Богун ВладиславБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 09-11.09, м. Кропивницький100м - 12.74; 200м - 26.242+2800Понька В.О., Оніщенко Ю.В.
Гончарова ЮліяБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 09-11.09, м. Кропивницький100м - 16.55; 200м - 36.12; довжина - NM; ядро - 6.721+3+21250Понька В.О.
Літвяхова ВалеріяВугледарУОРАл/атлетикаЧУ 09-11.09, м. Кропивницький100м - 14.81; 200м - 30.35; 400м - 1:11.971+1+11500Савчук Т.В.
Бєлобоков ОлександрМаріупольУОРАл/атлетикаЧУ 09-11.09, м. Кропивницькийспис - 24.25; диск - 34.01; ядро - 14.043+1+11350Ревенко Ю.Ю.
Горностаєв МиколаМаріупольУОРАл/атлетикаЧУ 09-11.09, м. Кропивницькийспис - 20.08; диск - 20.60; ядро - 8.562+2+11300Орєхов В.П.
Ібрагімов ДмитроБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 09-11.09, м. Кропивницькийдиск - 43.66; ядро - 13.701+11000Лис В.М.
Гордова АннаБахмутУОРАл/атлетикаЧУ 09-11.09, м. Кропивницькийдиск - 16.00; ядро - 6.681+11000Лис В.М.
Михайліченко ОлександрСлов'янськзірл/атлетикаЧУ 09-11.09, м. Кропивницький100м - 12.24; 200м - 24.76; 400м - 55.341+1+11500Оніщенко Ю.В., Одинченко І.В.
Павленко ЮліяБахмутзірл/атлетикаЧУ 09-11.09, м. Кропивницький100м - 13.55; 200м - 28.29; довжина - 4.731+1+11500Понька В.О.
Пономаренко ВолодимирБахмутзірл/атлетикаЧУ 09-11.09, м. Кропивницькийдиск - 45.73; ядро - 15.101+2900Лис В.М.
Галан КостянтинКраматорськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут120
Зайцев АндрійКраматорськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут120
Зайцев ВадимКраматорськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут120
Кольчак ЮрійКраматорськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут120
Скулинець МаксимКраматорськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут120
Ошурко ОлексійКраматорськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут120
Щербак ВолодимирКраматорськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут120
Шайнога МихайлоКраматорськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут120
Черкашин ОлександрПокровськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут216
Поздняков МихайлоПокровськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут216
Федак СергійПокровськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут216
Ларченко ВолодимирПокровськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут216
Письменний ОлегПокровськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут216
Бракін ОлексійПокровськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут216
Кисельов СергійПокровськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут216
Захаров МиколаПокровськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут216
Скоріченко ОлександрПокровськслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут216
Юсубов ЕльдарБахмутслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут312
Шапошников СергійБахмутслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут312
Андрійко ГригорійБахмутслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут312
Євченко ВадимБахмутслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут312
Макаренко ВладиславБахмутслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут312
Ступак РусланБахмутслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут312
Коніщук ОлексійБахмутслухволейболЧО 04-05.09, м. Бахмут312
Коюда ЯрославСлов'янськУОРАвеслування академічнеЧУ 26.07, м. ДніпроPR2 Mix2x (2км) - 8:361500
Філімошкін ДмитроМаріупольслухпляжний волейболЧО 24-26.07, м. Маріупользміш., чол.1+236
Бова АнастасіяМаріупольслухпляжний волейболЧО 24-26.07, м. Маріупользміш.120
Погорєлов АндрійМаріупольслухпляжний волейболЧО 24-26.07, м. Маріупользміш.216
Погорєлова МаринаМаріупольслухпляжний волейболЧО 24-26.07, м. Маріупользміш.216
Бетлицький МихайлоМаріупольслухпляжний волейболЧО 24-26.07, м. Маріупользміш.312
Саморокова НаталяМаріупольслухпляжний волейболЧО 24-26.07, м. Маріупользміш.312
Скоріченко ОлександрБахмутслухпляжний волейболЧО 24-26.07, м. Маріупольчол.120
Коніщук ОлексійБахмутслухпляжний волейболЧО 24-26.07, м. Маріупольчол.120
Єршов МаксимМаріупольслухпляжний волейболЧО 24-26.07, м. Маріупольчол.216
Зайцев АндрійКраматорськслухпляжний волейболЧО 24-26.07, м. Маріупольчол.312
Щербак ВолодимирКраматорськслухпляжний волейболЧО 24-26.07, м. Маріупольчол.312
Ішкова ВалеріяМаріупольслухбаскетболЧО "Повір у себе" 11-13.03, м. Маріуполь116Лук'янов Г.В.
Бречко ДавидМаріупольслухбаскетболЧО "Повір у себе" 11-13.03, м. Маріуполь116Лук'янов Г.В.
Левицький МикитаМаріупольслухбаскетболЧО "Повір у себе" 11-13.03, м. Маріуполь116Лук'янов Г.В.
Рибалко МикитаМаріупольслухбаскетболЧО "Повір у себе" 11-13.03, м. Маріуполь116Лук'янов Г.В.
Політун ОлександрМаріупольслухбаскетболЧО "Повір у себе" 11-13.03, м. Маріуполь212Лук'янов Г.В.
Ляшко БогданМаріупольслухбаскетболЧО "Повір у себе" 11-13.03, м. Маріуполь212Лук'янов Г.В.
Шаповалов МиколаМаріупольслухбаскетболЧО "Повір у себе" 11-13.03, м. Маріуполь212Лук'янов Г.В.
Панікаровська ВалеріяМаріупольслухбаскетболЧО "Повір у себе" 11-13.03, м. Маріуполь212Лук'янов Г.В.
Самороков СтаніславМаріупольслухбаскетболЧО "Повір у себе" 11-13.03, м. Маріуполь38Лук'янов Г.В.
Фоменко ТетянаМаріупольслухбаскетболЧО "Повір у себе" 11-13.03, м. Маріуполь38Лук'янов Г.В.
Евтушенко ДанилоМаріупольслухбаскетболЧО "Повір у себе" 11-13.03, м. Маріуполь38Лук'янов Г.В.
Троян МиланаМаріупольслухбаскетболЧО "Повір у себе" 11-13.03, м. Маріуполь38Лук'янов Г.В.
Каулькіна Є.Слов'янськзірголболЧО "Повір у себе" 11-12.03, м. Слов'янськ116Одинченко І.В.
Микитіна В.Слов'янськзірголболЧО "Повір у себе" 11-12.03, м. Слов'янськ116Одинченко І.В.
Солоденко О.Слов'янськзірголболЧО "Повір у себе" 11-12.03, м. Слов'янськ116Одинченко І.В.
Іщенко М.Слов'янськзірголболЧО "Повір у себе" 11-12.03, м. Слов'янськ212Одинченко І.В.
Каулькін О.Слов'янськзірголболЧО "Повір у себе" 11-12.03, м. Слов'янськ212Одинченко І.В.
Хованський І.Слов'янськзірголболЧО "Повір у себе" 11-12.03, м. Слов'янськ212Одинченко І.В.
Вязовіков Д.Слов'янськзірголболЧО "Повір у себе" 11-12.03, м. Слов'янськ38Одинченко І.В.
Волков І.Слов'янськзірголболЧО "Повір у себе" 11-12.03, м. Слов'янськ38Одинченко І.В.
Волкова М.Слов'янськзірголболЧО "Повір у себе" 11-12.03, м. Слов'янськ38Одинченко І.В.
Ротор ПетроМиколаївкаВРФРн/тенісЧО "Повір у себе" 24-26.02, м. Миколаївка116Михайлов В.М.
Ференц ОлександрМиколаївкаВРФРн/тенісЧО "Повір у себе" 24-26.02, м. Миколаївка212Михайлов В.М.
Чванов ДмитроМиколаївкаВРФРн/тенісЧО "Повір у себе" 24-26.02, м. Миколаївка38Михайлов В.М.
Горєлий ОлександрМиколаївкаВРФРн/тенісЧО "Повір у себе" 24-26.02, м. Миколаївка116Михайлов В.М.
Паращенко АртемМиколаївкаВРФРн/тенісЧО "Повір у себе" 24-26.02, м. Миколаївка212Михайлов В.М.
Гетьманський ВіталійМиколаївкаВРФРн/тенісЧО "Повір у себе" 24-26.02, м. Миколаївка38Михайлов В.М.
Приладишева СофіяМиколаївкаВРФРн/тенісЧО "Повір у себе" 24-26.02, м. Миколаївка116Михайлов В.М.
Крикунова ЛюдмилаМиколаївкаВРФРн/тенісЧО "Повір у себе" 24-26.02, м. Миколаївка212Михайлов В.М.
Піддубна ВіраМиколаївкаВРФРн/тенісЧО "Повір у себе" 24-26.02, м. Миколаївка38Михайлов В.М.
Бредун КатеринаМиколаївкаВРФРн/тенісЧО "Повір у себе" 24-26.02, м. Миколаївка116Михайлов В.М.
Шликова КатеринаМиколаївкаВРФРн/тенісЧО "Повір у себе" 24-26.02, м. Миколаївка212Михайлов В.М.
Крикунова АннаМиколаївкаВРФРн/тенісЧО "Повір у себе" 24-26.02, м. Миколаївка38Михайлов В.М.
Сапель АнастасіяСлов'янськУОРАплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 48.03 h; 100 м в/с - 1:44.20 h; 50 м н/сп - 1:02.60 h1+1+124Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Дівніч МаріяМаріупольУОРАплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 50.00 h; 100 м в/с - 56.12 h; 100 м н/сп - 2:02.21 h1+1+124Лисенко В.Г.
Акімов АндрійСлов'янськУОРАплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 52.36 h; 100 м в/с - 2:31.64 h; 50 м бр - 57.96 h1+1+124Казначеєва С.М., Лавський О.С., Казначеєв Д.А.
Гавриленко ІванМаріупольУОРАплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 50.00 h; 100 м в/с - 1:50.02 h1+116Вангельєв В.О.
Шинкаренко ЛевМаріупольВРФРплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 35.00 h; 100 м бр - 1:36.58 h1+116Рощупкін А.М.
Шликов КирилоМиколаївкаВРФРплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 46.34 h; 100 м в/с - 1:45.56 h2+114Сильченко С.Г.
Хороших В'ячеславМиколаївкаВРФРплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 46.43 h; 100 м в/с - 1:50.12 h3+38Сильченко С.Г.
Гардуз МаріяСлов'янськУОРАплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 58.78 h; 100 м в/с - 2:21.16 h; 50 м н/сп - 1:10.40 h1+1+124Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Коржова ВеронікаСоледарУОРАплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 38.51 h; 100 м в/с - 1:30.21 h; 50 м бр - 53.78 h; 100 м бр - 2:00.15 h1+1+1+132Морозова Т.В., Оболонко Ю.В.
Антропова АнастасіяСлов'янськУОРАплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 52.09 h; 100 м в/с - 1:57.50 h; 50 м н/сп - 58.28 h1+116Лавський О.С., Казначеєв Д.А.
Попова ЯринаСлов'янськзірплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 1:26.20 h; 50 м н/сп - 1:34.00 h1+116Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Мягких АнастасіяСлов'янськзірплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 50.45 h; 100 м в/с - 1:40.55 h; 50 м н/сп - 56.10 h1+1+124Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Немерич ОлегСлов'янськУОРАплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 1:05.41 h;100 м в/с - 2:49.02 h; 50 м н/сп - 1:05.68 h1+1+124Казначеєва С.М., Казначеєв Д.А.
Олійник АртемСоледарУОРАплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 40.71 h; 100 м в/с - 1:34.42 h; 50 м бат - 53.29 h; 100 м бат - 2:05.79 h1+1+1+132Морозова Т.В., Оболонко Ю.В.
Чернов МаксимСлов'янськзірплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 41.96 h; 50 м н/сп - 47.24 h; 100 м н/сп - 1:40.84 h1+1+124Казначеєв А.В., Лавський О.С.
Грицько МаксимСлов'янськзірплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 1:00.85 h; 50 м н/сп - 48.53 h; 100 м н/сп - 1:48.57 h2+2+218Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Сухоносов МаксимСлов'янськзірплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 51.30 h; 50 м н/сп - 56.61 h; 50 м бр - 56.38 h1+1+124Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Паращенко АртемМиколаївкаВРФРплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м в/с - 56.05 h; 100 м в/с - 2:15.46 h1+116Сильченко С.Г.
Скорбеж МиколаМиколаївкаВРФРплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ100 м в/с - 1:48.41 h18Сильченко С.Г.
Пірожков АндрійСлов'янськУОРАплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ100 в/с - 3:03.88 h; 50 м н/сп - 1:28.50 h; 50 м бр - 1:51.50 h1+1+124Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Чуйко АндрійСоледарУОРАплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м н/сп - 51.02 h; 100 м н/сп - 1:54.31 h; 50 м бр - 54.03 h; 100 м бр - 1:59.85 h1+1+1+132Морозова Т.В., Оболонко Ю.В.
Бордюг АлісаМаріупольУОРАплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м н/сп - 1:32.50 h; 100 м н/сп - 3:15.08 h1+116Рощупкін А.М.
Григоренко ЕміліяСоледарслухплаванняЧО "Повір у себе" 24-25.01, м. Слов'янськ50 м н/сп - 48.74 h; 100 м н/сп - 1:45.11 h; 50 м бр - 55.20 h; 100 м бр - 2:02.75 h1+1+1+132Морозова Т.В., Оболонко Ю.В.
Багнюк РиммаСлов'янськзірпауерліфтингМСУМК30Котляров І.М.
Боженко ІгорСлов'янськУОРАтанці на візкахМСУ10Харченко О.А.
Пересічний БогданБахмутзірголболЧУ 29.02-06.03 м. Полтава10-Рева І.О.
Іванчиков СтаніславСлов'янськзірголболЧУ 29.02-06.03 м. Полтава10-Рева І.О.
Катунін АндрійБахмутзірголболЧУ 29.02-06.03 м. Полтава10-Рева І.О.
Горбатенко ПавлоБахмутзірголболЧУ 29.02-06.03 м. Полтава10-Рева І.О.
Малюк ІлляБахмутзірголболЧУ 29.02-06.03 м. Полтава10-Рева І.О.
Чернявська АлінаМаріупользіршахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ120
Бондар ОльгаБахмутзіршахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ216
Дібров ДенисМангуш. р-нзіршахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ120
Махноносов ОлександрКостянтинівказіршахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ216
Ільченко МаксимКраматорськзіршахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ312
Філіппських ОлексійКраматорськслухшахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ120
Кім Єн-СуСлов'янськслухшахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ216
Писанний СергійБахмутслухшахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ312
Несчотний ВікторКраматорськУОРАшахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ120
Беляєв ВалерійПокровськУОРАшахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ216
Бабаков СергійКраматорськУОРАшахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ312
Оліферчик АнастасіяДружківкаслухтаеквондоЧУ 06-07.03, м. Дніпрокеругі, пумсе, пумсе парне3+2+31100Бірюков Ю.В., Страшенко В.М.
Уздемир ВасильДружківкаслухтаеквондокеругі, пумсе парне1+3850Бірюков Ю.В., Страшенко В.М.
Антонь АртемДружківкаслухтаеквондокеругі, пумсе1+2900Бірюков Ю.В., Страшенко В.М.
Кривошей ВіталійБахмутзіршашки-64ЧУ 01-08.03 м. Луцьккласика, рапід1+6700
Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-64ЧУ 01-08.03 м. Луцьккласика, рапід1+11000
Васильєв ЮрійСелідовезіршашки-64ЧУ 01-08.03 м. Луцькрапід, класика5+18250
Смирнов ОлексійБахмутзіршашки-64ЧУ 01-08.03 м. Луцьккласика6200
Леванович ІгорМаріупольслухшашки-64ЧУ 02-09.03 м. Житомирбліц, класика17+20-
Ішкова ВалеріяМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Фоменко ТетянаМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Попова АнітаМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Вороніна АннаМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Троян МіланаМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Марченко ВеронікаМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Гончарова ВікторіяМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Панікаровська ВікторіяМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Шестериков СтаніславМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро3350Лук'янов Г.В.
Букін СергійМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро3350Лук'янов Г.В.
Леванович ОлександрМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро3350Лук'янов Г.В.
Кузнецов ОлександрМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро3350Лук'янов Г.В.
Бетлицький МихайлоМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро8100Лук'янов Г.В.
Бречко ДавидМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро8100Лук'янов Г.В.
Оліхович ІгорМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро8100Лук'янов Г.В.
Самороков СтаніславМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро8100Лук'янов Г.В.
Шрайнер МикитаМаріупольУОРАкаратеЧУ 01.03 м. Львівкуміте, ката, кобудо (U16)1+2+3310Шухман В.О.
Євсюкова МаргаритаМаріупольУОРАкаратеЧУ 01.03 м. Львівката, куміте, кобудо (U12)1+2+5285Шухман В.О.
Комнатний ІванМаріупольУОРАкаратеЧУ 01.03 м. Львівката, куміте2+2800Шухман О.Е.
Малюшенко МихайлоМаріупольУОРАкаратеЧУ 01.03 м. Львівкуміте, кобудо, ката2+2+31150Шухман О.Е.
Широков АртемМаріупольУОРАкаратеЧУ 01.03 м. Львівката, куміте (U12)2+3225Шухман В.О.
Урсуленко НаталіяМаріупольслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 24-25.02 м. Сумиядро - 14.151250Ревенко В.В., Василенко Н.В.
Агакішиєв КирилоТорецькслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 24-25.02 м. Сумиядро - 13.062200
Ткаченко КатеринаБахмутслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 24-25.02 м. Суми60м - 9.40; 200м - 32.28; довжина - 3.7410+9+775
Козлова НінаСлов'янськУОРАбадмінтонміжнародний турнір 18-23.02 м. Лімо (Перу)мікс3-
Бєлобоков ОлександрМаріупольУОРАл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 14.001250Ревенко В.В., Василенко Н.В.
Пономаренко ВолодимирБахмутзірл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 13.531250Лис В.М.
Мельников МихайлоМаріупольУОРАл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 8.821250Орєхов В.П.
Муравщиков ОлексійБахмутУОРАл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 5.841250Лис В.М.
Гончарова ЮліяБахмутУОРАл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 6.502200Понька В.О., Оніщенко Ю.В.
Горностаєв МиколаМаріупольУОРАл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 8.602200Орєхов В.П.
Радковський АртурБахмутУОРАл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 6.114150Лис В.М.
Крюков АнтонМаріупольУОРАпауерліфтингКС 20-23.02 м. Манчестер (Великобританія)в/к 107 (жим - 240 кг)12000Алфьоров О.А., Волошина І.П.
Козлова НінаСлов'янськУОРАбадмінтонміжнародний турнір 10-15.02 м. Сан Пауло (Бразилія)індивідуально, мікс3+2-
Кривошей ВіталійБахмутзіршашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут120
Фесенко В'ячеславМаріупользіршашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут216
Смирнов ОлексійБахмутзіршашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут312
Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут120
Васильєв ЮрійСелідовеУОРАшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут120
Радковський АртурБахмутУОРАшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут216
Поплавський МихайлоСлов'янськУОРАшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут312
Леванович ІгорМаріупольслухшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут120
Василенко СергійБахмутслухшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут216
Кравцов ВалерійБахмутслухшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут312
Кулік ГаннаБахмутслухшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут120
Супоніна ТамараБахмутслухшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут216
Журова ГаннаБахмутслухшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут312
Дементьєв ЄгорСлов'янськУОРАвелоспортЧС з велотреку 30.01-02.02 м. Мілтон (Канада)Омніум - 13032800