Результати 2020 року

Призвище, ім’я спортсменаМістоНозологіяВид спортуНазва змаганьВид програми, результатМісцеКількість очокПрізвище тренера
Пересічний БогданБахмутзірголболЧУ 29.02-06.03 м. Полтава10-Рева І.О.
Іванчиков СтаніславСлов'янськзірголболЧУ 29.02-06.03 м. Полтава10-Рева І.О.
Катунін АндрійБахмутзірголболЧУ 29.02-06.03 м. Полтава10-Рева І.О.
Горбатенко ПавлоБахмутзірголболЧУ 29.02-06.03 м. Полтава10-Рева І.О.
Малюк ІлляБахмутзірголболЧУ 29.02-06.03 м. Полтава10-Рева І.О.
Чернявська АлінаМаріупользіршахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ120
Бондар ОльгаБахмутзіршахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ216
Дібров ДенисМангуш. р-нзіршахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ120
Махноносов ОлександрКостянтинівказіршахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ216
Ільченко МаксимКраматорськзіршахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ312
Філіппських ОлексійКраматорськслухшахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ120
Кім Єн-СуСлов'янськслухшахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ216
Писанний СергійБахмутслухшахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ312
Несчотний ВікторКраматорськУОРАшахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ120
Беляєв ВалерійПокровськУОРАшахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ216
Бабаков СергійКраматорськУОРАшахиЧО 09-14.03 м. Краматорськ312
Кривошей ВіталійБахмутзіршашки-64ЧУ 01-08.03 м. Луцьккласика, рапід1+6700
Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-64ЧУ 01-08.03 м. Луцьккласика, рапід1+11000
Васильєв ЮрійСелідовезіршашки-64ЧУ 01-08.03 м. Луцькрапід, класика5+18250
Смирнов ОлексійБахмутзіршашки-64ЧУ 01-08.03 м. Луцьккласика6200
Леванович ІгорМаріупольслухшашки-64ЧУ 02-09.03 м. Житомирбліц, класика17+20-
Ішкова ВалеріяМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Фоменко ТетянаМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Попова АнітаМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Вороніна АннаМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Троян МіланаМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Марченко ВеронікаМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Гончарова ВікторіяМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Панікаровська ВікторіяМаріупольслухбаскетболЧУ U19 04-07.03 м. Кропивницький3350Лук'янов Г.В.
Шестериков СтаніславМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро3350Лук'янов Г.В.
Букін СергійМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро3350Лук'янов Г.В.
Леванович ОлександрМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро3350Лук'янов Г.В.
Кузнецов ОлександрМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро3350Лук'янов Г.В.
Бетлицький МихайлоМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро8100Лук'янов Г.В.
Бречко ДавидМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро8100Лук'янов Г.В.
Оліхович ІгорМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро8100Лук'янов Г.В.
Самороков СтаніславМаріупольслухбаскетбол 3х3ЧУ 01-02.03 м. Дніпро8100Лук'янов Г.В.
Шрайнер МикитаМаріупольУОРАкаратеЧУ 01.03 м. Львівкуміте, ката, кобудо (U16)1+2+3310Шухман В.О.
Євсюкова МаргаритаМаріупольУОРАкаратеЧУ 01.03 м. Львівката, куміте, кобудо (U12)1+2+5285Шухман В.О.
Комнатний ІванМаріупольУОРАкаратеЧУ 01.03 м. Львівката, куміте2+2800Шухман О.Е.
Малюшенко МихайлоМаріупольУОРАкаратеЧУ 01.03 м. Львівкуміте, кобудо, ката2+2+31150Шухман О.Е.
Широков АртемМаріупольУОРАкаратеЧУ 01.03 м. Львівката, куміте (U12)2+3225Шухман В.О.
Урсуленко НаталіяМаріупольслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 24-25.02 м. Сумиядро - 14.151250Ревенко В.В., Василенко Н.В.
Агакішиєв КирилоТорецькслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 24-25.02 м. Сумиядро - 13.062200
Ткаченко КатеринаБахмутслухл/атлетикаЧУ у приміщенні 24-25.02 м. Суми60м - 9.40; 200м - 32.28; довжина - 3.7410+9+775
Козлова НінаСлов'янськУОРАбадмінтонміжнародний турнір 18-23.02 м. Лімо (Перу)мікс3-
Бєлобоков ОлександрМаріупольУОРАл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 14.001250Ревенко В.В., Василенко Н.В.
Пономаренко ВолодимирБахмутзірл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 13.531250Лис В.М.
Мельников МихайлоМаріупольУОРАл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 8.821250Орєхов В.П.
Муравщиков ОлексійБахмутУОРАл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 5.841250Лис В.М.
Гончарова ЮліяБахмутУОРАл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 6.502200Понька В.О., Оніщенко Ю.В.
Горностаєв МиколаМаріупольУОРАл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 8.602200Орєхов В.П.
Радковський АртурБахмутУОРАл/атлетикаЧУ у приміщенні 22-23.02 м. Бахмутядро - 6.114150Лис В.М.
Крюков АнтонМаріупольУОРАпауерліфтингКС 20-23.02 м. Манчестер (Великобританія)в/к 107 (жим - 240 кг)12000Алфьоров О.А., Волошина І.П.
Козлова НінаСлов'янськУОРАбадмінтонміжнародний турнір 10-15.02 м. Сан Пауло (Бразилія)індивідуально, мікс3+2-
Кривошей ВіталійБахмутзіршашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут120
Фесенко В'ячеславМаріупользіршашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут216
Смирнов ОлексійБахмутзіршашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут312
Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут120
Васильєв ЮрійСелідовеУОРАшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут120
Радковський АртурБахмутУОРАшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут216
Поплавський МихайлоСлов'янськУОРАшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут312
Леванович ІгорМаріупольслухшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут120
Василенко СергійБахмутслухшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут216
Кравцов ВалерійБахмутслухшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут312
Кулік ГаннаБахмутслухшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут120
Супоніна ТамараБахмутслухшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут216
Журова ГаннаБахмутслухшашки-64ЧО 11-15.02 м. Бахмут312
Дементьєв ЄгорСлов'янськУОРАвелоспортЧС з велотреку 30.01-02.02 м. Мілтон (Канада)Омніум - 13032800