Результати 2021 року

Призвище, ім’я спортсменаМістоНозологіяВид спортуНазва змаганьВид програми, результатМісцеКількість очокПрізвище тренера
Катунін АндрійБахмутзірголболЧУ, 08-14.04, м. Полтава9Рева І.О.
Горбатенко ПавлоБахмутзірголболЧУ, 08-14.04, м. Полтава9Рева І.О.
Татаркін СергійКостянтинівказірголболЧУ, 08-14.04, м. Полтава9Рева І.О.
Іванчиков СтаніславСлов'янськзірголболЧУ, 08-14.04, м. Полтава9Рева І.О.
Надимов МикитаСлов'янськзірголболЧУ, 08-14.04, м. Полтава9Рева І.О.
Растєгаєв ОлегзірголболЧУ, 08-14.04, м. Полтава9Рева І.О.
Дівніч МаріяМаріупольУОРАплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське50м в/ст-48.50; 100м н/сп-2:00.81; 50м н/сп-54.80; 100м в/ст-1:44.433+4+3+3675Лисенко В.Г.
Коржова ВеронікаСоледарУОРАплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське50м в/ст-36.70; 200м к/п-3:44.13; 50м бр-1:02.95; 100м н/сп-1:24.94; 400м в/ст-5:54.50; 50м н/сп; 50м бат-48.48; 100м в/ст-1:19.372+2+3+1+1+1+2+11775Оболонко Ю.В., Морозова Т.В.
Комаров ОлександрМаріупольУОРАплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське50м в/ст-31.30; 100м н/сп-1:22.38; 50м бат-33.95; 100м в/ст-1:08.671+3+1+1925Лисенко В.Г.
Трусов АндрійСлов'янськУОРАплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське50м в/ст-27.58; 200м к/п-2:35.85; 100м н/сп-1:11.17; 100м бр-1:21.64; 400м в/ст-4:48.31; 50м бат-29.64; 100м в/ст-1:02.331+1+1+1+1+1+11750Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Німченко ІгорСоледарУОРАплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське50м в/ст-24.94; 100м н/сп-1:04.35; 100м бат-58.44; 50м бат-25.75; 100м в/ст-54.492+2+1+1+11150Морозова Т.В., Казначеєв А.В.
Сапель АнастасіяСлов'янськУОРАплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське150м к/п-3:21.74; 50м н/сп-1:02.08; 50м бр-1:19.61; 200м в/ст-3:25.63; 50м в/ст-43.72; 50м бат-1:08.00; 100м в/ст-1:37.295+4+4+1+1+1+11425Казначеєв Д.А., Казначеєва С.М.
Дворський ЮрійСлов'янськУОРАплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське150м к/п-4:05.40; 50м н/сп-1:15.25; 50м бр-1:39.49; 200м в/ст-4:16.16; 50м в/ст-59.84; 100м в/ст-2:04.635+10+8+4+9+3450Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Кучеренко ІлляСлов'янськУОРАплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське150м к/п-4:23.06; 50м н/сп-1:17.06; 50м бр-1:38.78; 50м в/ст-56.84; 100м в/ст-2:08.986+11+10+6+5325Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Муравщіков ОлексійСлов'янськУОРАплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське150м к/п-3:48.93; 50м бр-1:10.75; 50м в/ст-1:04.91; 50м бат-1:24.05; 100м в/ст-2:19.436+5+9+2+8425Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Смирнов ВікторСлов'янськзірплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське50м в/ст-29.00; 200м к/п-2:40.58; 100м н/сп-1:12.59; 100м бр-1:21.13; 400м в/ст-5:11.13; 100м бат-1:10.92; 100м в/ст-1:06.102+2+1+1+2+1+21550Казначеєв А.В., Казначеєва С.М.
Чернов МаксимСлов'янськзірплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське50м в/ст-29.00; 200м к/п-3:21.85; 50м бр-46.91; 100м н/сп-1:25.91; 100м бр-1:43.13; 400м в/ст-6:04.66; 50м н/сп-40.69; 50м бат-43.74; 100м в/ст-1:20.463+3+1+4+2+3+2+1+31750Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Матло ЯринаМаріупользірплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське50м в/ст-32.15; 100м н/сп-1:20.84; 100м бр-1:24.91; 100м в/ст-1:12.794+3+1+4725Лисенко В.Г., Вангельєв В.О.
Чуфаров ДанилоМаріупользірплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське200м к/п-2:23.68; 100м бр-1:14.97; 400м в/с-4:45.49; 100м бат-1:02.86; 100м в/ст-59.222+2+1+3+4975Вангельєв В.О., Казначеєв А.В.
Крайнік ВасильМаріупольВРФРплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське200м к/п-2:13.92; 100м н/сп-1:03.86; 100м в/ст-54.911+1+1750Соколов Б.І.
Шинкаренко ЛевМаріупольВРФРплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське200м к/п-3:00.77; 50м бр-41.72; 100м бр-1:34.42; 100м в/ст-1:14.393+1+2+2825Рощупкін А.М., Лисенко В.Г.
Грицько МаксимСлов'янськзірплаванняКУ, 06-09.04, м. Кам'янське100м н/сп-1:25.42; 50м н/сп-38.723+1425Казначеєва С.М., Лавський О.С.
Коюда ЯрославСлов'янськУОРАвеслування академічнеЧЄ, 09-11.04, м. Варезе (Італія)PR2 Mix2x61000
Оліферчик АнастасіяДружківкаслухтхеквондоЧУ, 10-11.04, м. Дніпрокеругі, пумсе, парне пумсе2+3+21150Бірюков Ю.В., Страшенко В.М.
Уздемир ВасильДружківкаслухтхеквондоЧУ, 10-11.04, м. Дніпрокеругі, парне пумсе2+2+51050Бірюков Ю.В., Страшенко В.М.
Павленко ЮліяБахмутзірлегка атлетикаМТ, 18-20.03, м. Тунісдовжина-4.34; 100м - 13.831+2-Понька В.О.
Юрченко ВолодимирБахмутслухн/тенісЧО, 19-20.03, м. Бахмут110
Зайцев АндрійКраматорськслухн/тенісЧО, 19-20.03, м. Бахмут28
Бурий АнтонМаріупольслухн/тенісЧО, 19-20.03, м. Бахмут36
Бура ГаннаМаріупольслухн/тенісЧО, 19-20.03, м. Бахмут110
Громова ТетянаБахмутслухн/тенісЧО, 19-20.03, м. Бахмут28
Луценко ОксанаСлов'янськслухн/тенісЧО, 19-20.03, м. Бахмут36
Погорелова МаринаМаріупольслухдзюдоЧУ, 03-04.03, м. Київ78кг1500
Погорелов АндрійМаріупольслухдзюдоЧУ, 03-04.03, м. Київ100+кг2400
Рощенков ВладиславМаріупольслухдзюдоЧУ, 03-04.03, м. Київ60кг2400
Кернична СніжанаСлов'янськУОРАтанці на візкахЧУ, 27-28.02, м. КиївCombi Freestyle, Duo Latina, Duo Standart, Duo Freestyle, Solo Freestyle, Solo Single1+1+2+2+2+32550Харченко О.А.
Керничний ВолодимирСлов'янськУОРАтанці на візкахЧУ, 27-28.02, м. КиївCombi Freestyle, Duo Latina, Duo Standart, Duo Freestyle1+1+2+21800Харченко О.А.
Боженко ІгорСлов'янськУОРАтанці на візкахЧУ, 27-28.02, м. КиївCombi Freestyle1500Харченко О.А.
Букарєва АнастасіяСлов'янськУОРАтанці на візкахЧУ, 27-28.02, м. КиївCombi Freestyle2400Харченко О.А.
Линник АнастасіяСлов'янськУОРАтанці на візкахЧУ, 27-28.02, м. КиївCombi Freestyle3350Харченко О.А.
Рубан МиколаКраматорськУОРАтанці на візкахЧУ, 27-28.02, м. КиївCombi Freestyle, Solo Single3+4650Харченко О.А.
Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-100ЧО, 23-27.02, м. Бахмут110
Манін СергійПокровськзіршашки-100ЧО, 23-27.02, м. Бахмут110
Фесенко В'ячеславМаріупользіршашки-100ЧО, 23-27.02, м. Бахмут28
Смирнов ОлексійБахмутзіршашки-100ЧО, 23-27.02, м. Бахмут36
Поплавський МихайлоСлов'янськзіршашки-100ЧО, 23-27.02, м. Бахмут110
Несчотний ВікторКраматорськзіршашки-100ЧО, 23-27.02, м. Бахмут28
Радковський АртурБахмутзіршашки-100ЧО, 23-27.02, м. Бахмут36
Гутнік ВолодимирСлов'янськзіршашки-100ЧО, 23-27.02, м. Бахмут110
Леванович ІгорМаріупользіршашки-100ЧО, 23-27.02, м. Бахмут28
Філіппських ОлексійКраматорськзіршашки-100ЧО, 23-27.02, м. Бахмут36
Кузнецов ОлександрМаріупольслухбаскетболЧУ, 23-26.02, м. Київ2400Лук'янов Г.В.
Бетлинський МихайлоМаріупольслухбаскетболЧУ, 23-26.02, м. Київ2400Лук'янов Г.В.
Оліхнович ІгорМаріупольслухбаскетболЧУ, 23-26.02, м. Київ2400Лук'янов Г.В.
Політун ОлександрМаріупольслухбаскетболЧУ, 23-26.02, м. Київ2400Лук'янов Г.В.
Бречко ДавидМаріупольслухбаскетболЧУ, 23-26.02, м. Київ2400Лук'янов Г.В.
Кондауров ДанилоМаріупольслухбаскетболЧУ, 23-26.02, м. Київ2400Лук'янов Г.В.
Лещінський ДаніілТорецькслухбаскетболЧУ, 23-26.02, м. Київ2400Лук'янов Г.В.
Ткачов ГригорійМаріупольслухбаскетболЧУ, 23-26.02, м. Київ2400Лук'янов Г.В.
Шаповалов МиколаМаріупольслухбаскетболЧУ, 23-26.02, м. Київ2400Лук'янов Г.В.
Павленко ЮліяБахмутзірлегка атлетикаЧУ, 24-26.02, м. Суми60м - 8.48; довжина - 4.741+1500Понька В.О.
Богун ВладиславБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ, 24-26.02, м. Суми60м - 8.21; 200м - 27.422+2400Оніщенко Ю.В., Понька В.О.
Панін ЕлеазарБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ, 24-26.02, м. Суми60м - 8.98; 200м - 30.382+3375Оніщенко Ю.В., Понька В.О.
Гончарова ЮліяБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ, 24-26.02, м. Суми60м - 10.16; довжина - 3.411+2450Оніщенко Ю.В., Понька В.О.
Літвяхова ВалеріяВугледарУОРАлегка атлетикаЧУ, 24-26.02, м. Суми60м - 9.28; 200м - 31.52; 400м - 1:16.971+1+1750Савчук Т.
Гайтанджій ДанилоБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ, 24-26.02, м. Суми200м - 27.03; 400м - 1:00.461+1500Понька В.О.
Сурков ВладиславБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ, 24-26.02, м. Суми60м - 9.28; 200м - 30.212+1450Оніщенко Ю.В.
Урсуленко НаталіяМаріупольслухлегка атлетикаЧУ, 21-22.02, м. Сумиядро - 13.881250Ревенко Ю.Ю.
Самороков СтаніславМаріупольслухлегка атлетикаЧУ, 21-22.02, м. Сумиядро - 12.453175Ревенко Ю.Ю.
Ткаченко КатеринаБахмутслухлегка атлетикаЧУ, 21-22.02, м. Суми60м - 8.996100Понька В.О.
Ібрагімов ДмитроБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ, 20-22.02, м. Бахмутядро - 14.651250Лис В.М.
Бєлобоков ОлександрМаріупольУОРАлегка атлетикаЧУ, 20-22.02, м. Бахмутядро - 15.221250Ревенко Ю.Ю.
Гордова АннаБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ, 20-22.02, м. Бахмутядро - 7.161250Лис В.М.
Жабняк МиколаБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ, 20-22.02, м. Бахмутядро - 14.211250Лис В.М.
Мельников МихайлоМаріупольУОРАлегка атлетикаЧУ, 20-22.02, м. Бахмутядро - 10.171250Стєпнов Д.К.
Гончарова ЮліяБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ, 20-22.02, м. Бахмутядро - 6.651250Оніщенко Ю.В., Понька В.О.
Пономаренко ВолодимирБахмутзірлегка атлетикаЧУ, 20-22.02, м. Бахмутядро - 16.132200Лис В.М.
Радковський АртурБахмутУОРАлегка атлетикаЧУ, 20-22.02, м. Бахмутядро - 6.103175Лис В.М.
Немерич ОлегСлов'янськУОРАбадмінтонЧУ, 11-12.02, м. ДніпроSL42400
Козлова НінаСлов'янськУОРАбадмінтонЧУ, 11-12.02, м. Дніпроіндив., зміш.1+5750
Ярмонов ІгорМаріупольУОРАшахиЧО, 26-31.01, м. Бахмут110
Несчотний ВікторКраматорськУОРАшахиЧО, 26-31.01, м. Бахмут28
Кладько ГлібБахмутУОРАшахиЧО, 26-31.01, м. Бахмут36
Філіппських ОлексійКраматорськслухшахиЧО, 26-31.01, м. Бахмут110
Кім Єн-СуСлов'янськслухшахиЧО, 26-31.01, м. Бахмут28
Леванович ІгорМаріупольслухшахиЧО, 26-31.01, м. Бахмут36
Махноносов ОлександрКостянтинівказіршахиЧО, 26-31.01, м. Бахмут110
Смирнов ОлексійБахмутзіршахиЧО, 26-31.01, м. Бахмут28
Шевченко КостянтинБахмутзіршахиЧО, 26-31.01, м. Бахмут36
Бондар ОльгаБахмутзіршахиЧО, 26-31.01, м. Бахмут110
Чернявська АлінаМаріупользіршахиЧО, 26-31.01, м. Бахмут28