Рейтинг спортсменів 2020

Рейтинг спортсменів Донецької області на 01.11.2020

МісцеПризвище, ім’я спортсменаМістоНозологіяВид спортуПрізвище тренераочки
1Дементьєв ЄгорСлов'янськУОРАвелоспорт2800
2Коюда ЯрославСлов'янськУОРАвеслування академічне2500
3Бєлобоков ОлександрМаріупольУОРАл/атлетикаРевенко Ю.Ю., Василенко Н.В.1600
4Горностаєв МиколаМаріупольУОРАл/атлетикаОрєхов В.П.1500
4Літвяхова ВалеріяВугледарУОРАл/атлетикаСавчук Т.В.1500
4Михайліченко ОлександрСлов'янськзірл/атлетикаОніщенко Ю.В., Одинченко І.В.1500
4Павленко ЮліяБахмутзірл/атлетикаПонька В.О.1500
8Гончарова ЮліяБахмутУОРАл/атлетикаПонька В.О., Оніщенко Ю.В.1450
9Пономаренко ВолодимирБахмутзірл/атлетикаЛис В.М.1150
9Малюшенко МихайлоМаріупольУОРАкаратеШухман О.Е.1150
11Гуслєва ЛюдмилаПокровськзіршашки-641040
12Ібрагімов ДмитроБахмутУОРАл/атлетикаЛис В.М.1000
12Гордова АннаБахмутУОРАл/атлетикаЛис В.М.1000
14Філіппських ОлексійКраматорськслухшахи870
15Комнатний ІванМаріупольУОРАкаратеШухман О.Е.800
15Богун ВладиславБахмутУОРАл/атлетикаПонька В.О., Оніщенко Ю.В.800
17Кривошей ВіталійБахмутзіршашки-64740
18Покотаєв ВладиславМаріупольслухшахи600
19Марченко ВеронікаМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.575
20Панін ЕлеазарБахмутУОРАл/атлетикаПонька В.О.550
21Ішкова ВалеріяМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.491
22Фоменко ТетянаМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.483
23Переверзєва АнастасіяКраматорськслухкаратеШалаумов І.В.400
24Шестериков СтаніславМаріупольслухбаскетбол 3х3Лук'янов Г.В.350
25Букін СергійМаріупольслухбаскетбол 3х3Лук'янов Г.В.350
25Леванович ОлександрМаріупольслухбаскетбол 3х3Лук'янов Г.В.350
25Кузнецов ОлександрМаріупольслухбаскетбол 3х3Лук'янов Г.В.350
28Сурков ВладиславБахмутУОРАлегка атлетикаОніщенко Ю.В.325
29Шрайнер МикитаМаріупольУОРАкаратеШухман В.О.310
30Бородіна АнастасіяМаріупольслухбаскетбол 3х3Лук'янов Г.В.300
31Ференц ОлександрМиколаївкаВРФРн/тенісМихайлов В.М.297
32Євсюкова МаргаритаМаріупольУОРАкаратеШухман В.О.285
33Попова АнітаМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.275
34Васильєв ЮрійСелідовеУОРАшашки-64270
35Мельников МихайлоМаріупольУОРАл/атлетикаОрєхов В.П.250
35Муравщиков ОлексійБахмутУОРАл/атлетикаЛис В.М.250
35Урсуленко НаталіяМаріупольслухл/атлетикаРевенко Ю.Ю., Василенко Н.В.250
38Смирнов ОлексійБахмутзіршашки-64228
39Широков АртемМаріупольУОРАкаратеШухман В.О.225
39Чиж ВеронікаМирноградслухлегка атлетикаМоскаленко Н.В.225
41Бречко ДавидМаріупольслухбаскетбол 3х3Лук'янов Г.В.216
41Кім Єн-СуСлов'янськслухшахи216
43Саморокова НаталяМаріупольслухпляжний волейбол212
44Агакішиєв КирилоТорецькслухл/атлетика200
44Кондаурова ОленаМаріупольслухбаскетбол 3х3Лук'янов Г.В.200
44Пірог НаталяМаріупольслухбаскетбол 3х3Лук'янов Г.В.200
44Головко МаріяМаріупольслухбаскетбол 3х3Лук'янов Г.В.200
48Радковський АртурБахмутУОРАшашки-64186
49Троян МиланаМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.183
50Вороніна АннаМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.175
50Гончарова ВікторіяМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.175
50Панікаровська ВікторіяМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.175
53Левицький МикитаМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.116
54Бетлицький МихайлоМаріупольслухбаскетбол 3х3Лук'янов Г.В.112
54Ляшко БогданМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.112
56Самороков СтаніславМаріупольслухбаскетбол 3х3Лук'янов Г.В.108
57Оліхович ІгорМаріупольслухбаскетбол 3х3Лук'янов Г.В.100
57Шаповлов МиколаМаріупольслухбаскетболЛук’янов Г.В.100
59Витовтов ВікторБахмутУОРАлегка атлетикаОніщенко Ю.В.85
60Ткаченко КатеринаБахмутслухл/атлетикаПонька В.О.75
61Філімошкін ДмитроМаріупольслухпляжний волейбол36
62Скоріченко ОлександрБахмутслухпляжний волейбол36
63Василенко СергійБахмутслухшашки-6432
63Журова ГаннаБахмутслухшашки-6432
63Коржова ВеронікаСоледарУОРАплаванняМорозова Т.В., Оболонко Ю.В.32
63Олійник АртемСоледарУОРАплаванняМорозова Т.В., Оболонко Ю.В.32
63Чуйко АндрійСоледарУОРАплаванняМорозова Т.В., Оболонко Ю.В.32
63Григоренко ЕміліяСоледарслухплаванняМорозова Т.В., Оболонко Ю.В.32
63Коніщук ОлексійБахмутслухпляжний волейбол32
63Зайцев АндрійКраматорськслухпляжний волейбол32
63Щербак ВолодимирКраматорськслухпляжний волейбол32
72Багнюк РиммаСлов'янськзірпауерліфтингКотляров І.М.30
73Поплавський МихайлоСлов'янськУОРАшашки-6428
73Паращенко АртемМиколаївкаВРФРплаванняСильченко С.Г.28
73Єршов МаксимМаріупольслухпляжний волейбол28
76Сапель АнастасіяСлов'янськУОРАплаванняКазначеєв А.В., Казначеєва С.М.24
76Дівніч МаріяМаріупольУОРАплаванняЛисенко В.Г.24
76Акімов АндрійСлов'янськУОРАплаванняКазначеєва С.М., Лавський О.С., Казначеєв Д.А.24
76Гардуз МаріяСлов'янськУОРАплаванняКазначеєва С.М., Лавський О.С.24
76Мягких АнастасіяСлов'янськзірплаванняКазначеєва С.М., Лавський О.С.24
76Немерич ОлегСлов'янськУОРАплаванняКазначеєва С.М., Казначеєв Д.А.24
76Чернов МаксимСлов'янськзірплаванняКазначеєв А.В., Лавський О.С.24
76Сухоносов МаксимСлов'янськзірплаванняКазначеєва С.М., Лавський О.С.24
76Пірожков АндрійСлов'янськУОРАплаванняКазначеєва С.М., Лавський О.С.24
85Леванович ІгорМаріупольслухшашки-6420
85Кулік ГаннаБахмутслухшашки-6420
85Чернявська АлінаМаріупользіршахи20
85Дібров ДенисМангуш. р-нзіршахи20
85Несчотний ВікторКраматорськУОРАшахи20
85Бова АнастасіяМаріупольслухпляжний волейбол20
85Галан КостянтинКраматорськслухволейбол20
85Зайцев ВадимКраматорськслухволейбол20
85Кольчак ЮрійКраматорськслухволейбол20
85Скулинець МаксимКраматорськслухволейбол20
85Ошурко ОлексійКраматорськслухволейбол20
85Шайнога МихайлоКраматорськслухволейбол20
85Юрченко ВолодимирБахмутслухн/теніс20
85Бура ГаннаМаріупольслухн/теніс20
85Сагіров ПавлоПокровськУОРАн/теніс20
85Зубар НаталяБахмутУОРАн/теніс20
85Гутнік ВолодимирСлов'янськслухшашки-10020
102Грицько МаксимСлов'янськзірплаванняКазначеєва С.М., Лавський О.С.18
102Фесенко В'ячеславМаріупользіршашки-6416
102Супоніна ТамараБахмутслухшашки-6416
102Бондар ОльгаБахмутзіршахи16
102Махноносов ОлександрКостянтинівказіршахи16
102Беляєв ВалерійПокровськУОРАшахи16
102Гавриленко ІванМаріупольУОРАплаванняВангельєв В.О.16
102Шинкаренко ЛевМаріупольВРФРплаванняРощупкін А.М.16
102Антропова АнастасіяСлов'янськУОРАплаванняЛавський О.С., Казначеєв Д.А.16
102Попова ЯринаСлов'янськзірплаванняКазначеєва С.М., Лавський О.С.16
102Бордюг АлісаМаріупольУОРАплаванняРощупкін А.М.16
102Ротор ПетроМиколаївкаВРФРн/тенісМихайлов В.М.16
102Горєлий ОлександрМиколаївкаВРФРн/тенісМихайлов В.М.16
102Приладишева СофіяМиколаївкаВРФРн/тенісМихайлов В.М.16
102Бредун КатеринаМиколаївкаВРФРн/тенісМихайлов В.М.16
102Каулькіна Є.Слов'янськзірголболОдинченко І.В.16
102Микитіна В.Слов'янськзірголболОдинченко І.В.16
102Солоденко О.Слов'янськзірголболОдинченко І.В.16
102Рибалко МикитаМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.16
102Погорєлов АндрійМаріупольслухпляжний волейбол16
102Погорєлова МаринаМаріупольслухпляжний волейбол16
102Черкашин ОлександрПокровськслухволейбол16
102Поздняков МихайлоПокровськслухволейбол16
102Федак СергійПокровськслухволейбол16
102Ларченко ВолодимирПокровськслухволейбол16
102Письменний ОлегПокровськслухволейбол16
102Бракін ОлексійПокровськслухволейбол16
102Кисельов СергійПокровськслухволейбол16
102Захаров МиколаПокровськслухволейбол16
102Бурий АнтонМаріупольслухн/теніс16
102Громова ТетянаБахмутслухн/теніс16
102Байрамшин ВіталійПокровськУОРАн/теніс16
102Бобровська ТетянаКраматорськУОРАн/теніс16
135Шликов КирилоМиколаївкаВРФРплаванняСильченко С.Г.14
136Кравцов ВалерійБахмутслухшашки-6412
136Ільченко МаксимКраматорськзіршахи12
136Писанний СергійБахмутслухшахи12
136Бабаков СергійКраматорськУОРАшахи12
136Крикунова ЛюдмилаМиколаївкаВРФРн/тенісМихайлов В.М.12
136Шликова КатеринаМиколаївкаВРФРн/тенісМихайлов В.М.12
136Іщенко М.Слов'янськзірголболОдинченко І.В.12
136Каулькін О.Слов'янськзірголболОдинченко І.В.12
136Хованський І.Слов'янськзірголболОдинченко І.В.12
136Політун ОлександрМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.12
136Шаповалов МиколаМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.12
136Панікаровська ВалеріяМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.12
136Юсубов ЕльдарБахмутслухволейбол12
136Шапошников СергійБахмутслухволейбол12
136Андрійко ГригорійБахмутслухволейбол12
136Євченко ВадимБахмутслухволейбол12
136Макаренко ВладиславБахмутслухволейбол12
136Ступак РусланБахмутслухволейбол12
136Прокопчук ІринаМаріупольслухн/теніс12
136Зеленцов ОлексійКраматорськУОРАн/теніс12
136Манін СергійПокровськзіршашки-10012
136Громовий ВікторБахмутслухшашки-10012
158Боженко ІгорСлов'янськУОРАтанці на візкахХарченко О.А.10
159Хороших В'ячеславМиколаївкаВРФРплаванняСильченко С.Г.8
159Скорбеж МиколаМиколаївкаВРФРплаванняСильченко С.Г.8
159Чванов ДмитроМиколаївкаВРФРн/тенісМихайлов В.М.8
159Гетьманський ВіталійМиколаївкаВРФРн/тенісМихайлов В.М.8
159Піддубна ВіраМиколаївкаВРФРн/тенісМихайлов В.М.8
159Крикунова АннаМиколаївкаВРФРн/тенісМихайлов В.М.8
159Вязовіков Д.Слов'янськзірголболОдинченко І.В.8
159Волков І.Слов'янськзірголболОдинченко І.В.8
159Волкова М.Слов'янськзірголболОдинченко І.В.8
159Евтушенко ДанилоМаріупольслухбаскетболЛук'янов Г.В.8
Козлова НінаСлов'янськУОРАбадмінтон0
Пересічний БогданБахмутзірголболРева І.О.0
Іванчиков СтаніславСлов'янськзірголболРева І.О.0
Катунін АндрійБахмутзірголболРева І.О.0
Горбатенко ПавлоБахмутзірголболРева І.О.0
Малюк ІлляБахмутзірголболРева І.О.0
Немерич ОлегСлов'янськУОРАплаванняКазначеєва С.М., Казначеєв Д.А.0
Король СофіяМирноградслухлегка атлетикаМоскаленко Н.В.0