У Бахмуті відбувся чемпіонат Донецької області з шахів.

З 12 по 17 березня 2018 року в м. Бахмут Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» провів чемпіонат області з шахів серед спортсменів з вадами зору, слуху та ураженням опорно-рухового апарату. Чемпіонат проходив на базі СК «Металург» за адресою: м. Бахмут, вул. Садова, 137. В змаганнях взяв участь 21 спортсмен з 6 міст: Костянтинівка, Бахмут, Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ, Маріуполь.

Чемпіонат проводився за швейцарською системою.

Переможцями та призерами серед спортсменів з вадами зору стали:

чоловіки

І місце – Махноносов Олександр (Костянтинівка)
ІІ місце – Ільченко Максим (Краматорськ)
ІІІ місце – Смирнов Олексій (Бахмут)

жінки

І місце – Бондар Ольга (Бахмут)

Переможцями та призерами серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату стали:

чоловіки

І місце – Бєляєв Валерій (Покровськ)
ІІ місце – Калашников Анатолій (Слов’янськ )
ІІІ місце – Хаспегян Сергій (Покровськ)

жінки

І місце – Ведерко Людмила (Бахмут)

Переможцями серед спортсменів з вадами слуху стали:

чоловіки

І місце – Філіппських Олексій (Краматорськ)
ІІ місце – Покотаєв Владислав (Маріуполь)
ІІІ місце – Кім Єн-Су (Слов’янськ)

Церемонію нагородження проводили: виконуючий обов’язки начальника Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Шевченко Костянтин Борисович та депутат Бахмутської міської ради Слєсарєв Валерій Валерійович, який надав переможцям та призерам змагань цінні подарунки.

Центр веде постійний роботу по пошуку та заохоченню до занять фізичною культурою та спортом осіб, які під час антитерористичної операції отримали інвалідність.

Так у змаганнях взяв участь воїн АТО Ільченко Максим, який отримав поранення, яке привило до втрати зору. Після тривалої реабілітації, повернувся до м. Краматорськ. Максим виступаючи за місто Краматорськ здобув ІІ місце на чемпіонаті області з шахів серед спортсменів з вадами зору та ввійшов до складу збірної команди Донецької області з шахів. У травні Максим у складі збірної Донеччини візьме участь у чемпіонаті України з шахів серед спортсменів з вадами зору.

admin