Пауерліфтери Донеччини вдало виступили на чемпіонаті України серед спортсменів з вадами зору

З 23 по 25 березня в Рівному відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу та жиму лежачі серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів.

Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» на змаганнях представляли 13 спортсменів (12 з Слов’янська та 1 з Бахмута).

• У ваговій категорії до 60 кг Олександр Михайличенко посів 3 місце, а Денис Мартинов 5 місце;
    • З дисципліні «жим лежачі» Наталія Григор’єва посіла 2 місце (вагова категорія до 60 кг), Володимир Драний – 1 місце (жим 100 кг) у ваговій категорії до 60 кг, Юрій Романюк – 1 місце (жим 147,5 кг) у ваговій категорії до 67,5 кг, Євген Бабенко – 1 місце (жим 152,5 кг) у ваговій категорії до 82,5 кг, та Антошин Денис посів 3 місце з жимом 85 кг (вагова категорія до 60кг).

Тренери які підготували спортменів: ЗТУ Котляров Ігор Миколайович та ЗТУ Позднухов Олексій Володимирович.

Тренер штатної збірної України Алфьоров Олексій Анатолійович

Донецький регіональний центр вітає призерів та переможців змагань, їх тренерів із завойованими медалями, бажає невичерпної енергії та подальших високих спортивних здобутків.