7 призерів України та рекорд України від Антона Крюкова на чемпіонаті з паурліфтингу.

З 30 березня по 01 квітня в м. Дніпро відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Донеччину представляли 13 спортсменів – 8 чоловіків та 5 жінок (6 представників Слов’янська, 4 – з м. Маріуполя, 2 – з м. Краматорська, 1 – з м. Дружківки).

Кращі результати наших спортсменів:

м. Слов’янськ

• Злата Дячук у ваговій категорії до 67 кг з результатом 68 кг посіла перше місце серед юніорів і третє місце серед дорослих.
  • Юлія Григор’єва у ваговій категорії до 55 кг з результатом 50 кг зайняла перше місце серед юніорів і третє місце серед дорослих.

Тренери: ЗТУ Котляров Ігор Миколайович та ЗТУ Позднухов Олексій Володимирович

м. Краматорськ

• Дебютантка змагань Тетяна Бобровская у ваговій категорії до 61 кг з результатом 55 кг стала бронзовою призеркою.

Тренер: Головенко Іван Юрійович

м. Маріуполь

• Антон Крюков – майстер спорту України міжнародного класу, у ваговій категорії до 107 кг став чемпіоном та встановив новий рекорд України – 236 кг. Також він став абсолютним чемпіоном (Тренери: Алфьоров О.А., Волошина І П., Напрягло І.В.);
  • Михайло Мельников – майстер спорту України, з результатом 200 кг став чемпіоном у ваговій категорії понад 107 кг (Тренер: Алфьоров О.А.);
  • Олександр Подсекін – КМСУ, у ваговій категорії до 88 кг з результатом 153 кг став бронзовим призером чемпіонату (Тренер: Напрягло І.В.);
  • Сергій Беспалов у ваговій категорії до 97 кг з результатом 120 кг вдало дебютував і виборов срібло на цих змаганнях (Тренер: Мельников М.О.).