Підсумки чемпіонату Донецької області з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю

25-26 квітня на стадіоні “Металург” міста Бахмуту відбувся чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед осіб з вадами зору, слуху, розумового та фізичного розвитку та ураженням опорно-рухового апарату.

У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з м. Авдіївка, м. Бахмут, м. Волноваха, м. Вугледар, м. Добропілля (Білецьке), м. Дружківка, м. Мирноград, м. Краматорськ, м. Покровськ, м. Слов’янськ, Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №7 Донецької обласної ради, Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІст. № 23, Комунального закладу Донецька дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів та дебютанти змагань Олексієво-Дружківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №13 Донецької обласної ради, Комунального закладу Луганської дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів та учасники навчально-тренувального збору національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та РФР.

На церемонії відкриття змагань були присутні: начальник Управління з фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України з легкої атлетики – Віктор Лис; в.о. начальника Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Костянтин Шевченко, директор Луганської обласної школи для інвалідів Станіслав Рибальченко та головний суддя змагань, заслужений тренер України та суддя національної категорії – Ігор Скирда.

Змагання проводилися з таких видів: перегони на візках 100 м, 400 м; біг: 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м та стрибки у довжину, штовхання ядра, метання диску та спису в особистій першості, окремо серед чоловіків та жінок за нозологіями.

Церемонію нагородження проводили: в.о. начальника Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Костянтин Шевченко, директор Донецької обласної школи для інвалідів Юрій Оніщенко, головний суддя змагань Ігор Скирда.

Переможці та призери були нагороджені грамотами.

Відео:

Фотозвіт:

admin