ЗМСУ Дмитро Ібрагімов провів майтер-клас для дітей

24 липня у дитячому оздоровчому таборі «Райдуга» (с. Рудник, Бахмутського району, Донецької області) відбувся майстер-клас з легкої атлетики. Організаторами заходу виступили Донецький регіональний центр «Інваспорт» та адміністрація табору.

Майстер-клас проводив Заслужений майстер спорту України, член національної параолімпійської збірної команди України, триразовий чемпіон Європи, дворазовий срібний та триразовий бронзовий призер світу, рекордсмен України та світу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Дмитро Ібрагімов.

Дмитро розповів хлопцям та дівчатам про легку атлетику, про свою спеціалізацію штовхання ядра та метання диску. Дуже зацікавила дітей інформація про виступи Дмитра на міжнародних змаганнях. Дмитро зусередив увагу на необхідность занять фізичною культурою та спортом. А наприкінці виступу він продемонстрував різні техніки штовхання ядра.

Шквал овацій для Дмитра став приємною несподіванкою.

Після виступу усі охочі мали можливість поспілкуватися та сфотографуватися з видатним спортсменом, а їх було близько 250.

Дмитро і Донецький регіональний центр «Інваспорт» висловлює подяку адміністрації дитячого оздоровчого табору «Райдуга» за екскурсію територією табору, теплий прийом та масу позитивних емоцій.

admin