Ярослав Семененко зустрівся з юними відпочиваючими у санаторії-профілакторії “Курахівський”

25 липня до санаторія-профілакторія «Курахівський» ТОВ «ДТЕК Сервіс» (м. Курахове, Мар’їнського району, Донецької області) завітав Майстер спорту України міжнародного спорту з плавання Ярослав Семененко – переможець та багаторазовий призер чемпіонатів Європи, світу, бронзовий призер Паралімпійських ігор 2016 (Ріо-де-Жанейро, Бразилія).

Організували та провели зустріч Донецький регіональний центр «Інваспорт» та адміністрація санаторію.

Спочатку Ярослав поспілкувався з юними відвідувачами санаторію про види спорту, які їм відомі. Детально розповів про плавання та його види. Окремим пунктом спілкування було заохочення дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Зважаючи на те, що Ярослав сам мешкає у Мар’їнському районі – дітей дуже зацікавило його життя, як він прийшов у спорт та навчився плавати.

Відео запливу Ярослава на 100 м на спині на Паралімпійських іграх 2016 року, де він здобув бронзову нагороду, дуже вразило хлопців та дівчат. Його нагороди та розповідь про їх завоювання, змотивували дітей ставити перед собою важкодосяжні цілі та прагнути їх досягнення не тільки у спорті, а і у житті.

Кожен учасник заходу та сам Ярослав отримали приємні і теплі емоції від спілкування.

Після виступу усі охочі мали можливість задати Ярославу особисті питання, сфотографуватися, потримати медалі чемпіонатів Європи, світу та найзначнішу нагороду – бронзову медаль Паралімпійськіх Ігор.

Ярослав і Донецький регіональний центр «Інваспорт» висловлює подяку адміністрації санаторія-профілакторія «Курахівський» ТОВ «ДТЕК Сервіс», за теплий прийом та масу позитивних емоцій.

admin