Подружжя Керничних провело майстер-клас з танців на візках

16 серпня у дитячому оздоровчому таборі «Райдуга» (с. Рудник, Бахмутського району Донецької області), за ініціативою Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та адміністрації табору, відбувся майстер-клас зі спортивних танців на візках.

Майстер-клас проводили танцювальний дует та подружжя Керничних. Сніжана та Володимир Заслужені майстри спорту України, члени національної збірної команди України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, триразові переможці та призери чемпіонатів світу та Європи, в програмах DUO STANDARD та DUO LATINA, а також багаторазові переможці та призери чемпіонатів України.

Своє спілкування з хлопцями та дівчатами Сніжана почала з розповіді про те, як вони з Володимиром почали займатися танцями, як познайомилися і коли стали в пару. Дітей зацікавила інформація про виступи на міжнародних змаганнях, де і в яких країнах побували, які враження отримали та що сподобалося, а що ні. Потім танцювальна пара Керничних виконала ніжний та  романтичний вальс. Танок спортсменів на візках діти бачили вперше, і тому були дуже вражені. А ще більшою несподіванкою став для всіх присутніх виступ дівчинки Анастасії, яка стала в пару з Володимиром і вони разом виконали запальний «Джайв», що  викликав шквал емоцій та оплесків. З`ясувалось, що вона теж займається  бальними танцями. А наприкінці зустрічі діти оздоровчого табору підготували нашим спортсменам сюрприз – на їх честь, хором заспівали пісню переможців музичної групи Queen «We Are the Champions». Сніжана і Володимир були приємно вражені і розчулені.

Після виступу усі охочі мали можливість поспілкуватися та задати танцюристам особисті питання, потримати в руках, роздивитися та приміряти медалі чемпіонів світу, і можливо, загадати бажання – стати чемпіонами або призерами в якомусь виді спорту, а також сфотографуватися з Володимиром та Сніжаною.

Танцювальний дует Керничних і Донецький регіональний центр «Інваспорт» висловлює подяку адміністрації дитячого оздоровчого табору «Райдуга», в особі директора Юлії Філіппової, за екскурсію територією табору, теплий прийом та масу позитивних емоцій.

admin