У Бахмуті вшанували пам’ять ЗМСУ Олександра Іванюхіна

З 22 по 23 листопада у місті Бахмут на базі легкоатлетичного манежу стадіону «Металург» відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики пам’яті ЗМСУ Олександра Іванюхіна серед спортсменів з вадами зору, слуху, розумового та фізичного розвитку, ураженнями опорно-рухового апарату з нагоди Дня гідності та свободи. Організатором змагань виступив Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

У змаганнях взяли участь 73 спортсмени від команд міст: Авдіївка, Бахмут, Вугледар, Дружківка, Мирноград, Краматорськ, Маріуполь; та команд від шкіл: Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 7 Донецької обласної ради, Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. № 23, Олексієво-Дружківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I-III ступенів № 13 Донецької обласної ради, Донецької та Луганської обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл для осіб з інвалідністю.

Відкривали змагання: начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, президент федерації легкої атлетики Донецької області, Заслужений тренер України, СРСР – Віктор Лис, начальник Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» – Костянтин Шевченко, директор Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю – Юрій Оніщенко та головний суддя змагань заслужений тренер України та суддя національної категорії – Ігор Скирда.

Змагання проводилися в особистій першості окремо серед чоловіків та жінок за нозологіями, з таких видів як біг: 60 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м; гонки на візках 60 м, стрибки у довжину, штовхання ядра, метання молоту. 

Церемонію нагородження проводили: начальник Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Костянтин Шевченко, директор Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Юрій Оніщенко та головний суддя змагань Ігор Скирда.

Переможці та призери були нагороджені грамотами.

admin