Бахмут відзначив Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня у Бахмутському центрі культури та дозвілля ім. Є.Мартинова відбувся урочистий захід для людей з особливими вадами присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю. У концертній залі та на сцені палацу культури ми бачили людей сповнених силою духа, які кожен день доводять собі та суспільству, що саме вони можуть успішно працювати, займатися творчістю та спортом.

Творчі колективи м. Бахмута протягом всього заходу дарували глядачам свою майстерність та позитивний настрій. Крім барвистих виступів творчих колективів, всі учасники свята отримали торти від благодійного фонду, а його директор Людмила Газіна побажала присутнім віри в майбутнє, уваги і турботи близьких, благополуччя в родинах, взаєморозуміння і миру.

Начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис відзначив подяками тих видатних спортсменів, які протягом багатьох років своїми досягненнями на всеукраїнському та міжнародному рівнях прославляють наше рідне місто.

Також, Управління праці і соціального захисту населення Бахмутської міської ради надало грошові винагороди для 30 спортсменів – переможців та призерів обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань у 2018 році.

admin