Бахмут прийняв чемпіонат України з легкоатлетичних метань

З 14 по 16 лютого у легкоатлетичному манежі стадіону “Металург” м. Бахмуту відбувся чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (візочники 31-34 та 52-58 класів).

У змаганнях взяли участь спортсмени з 9 областей України: Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Луганської, Полтавської, Харківської, Херсонської та Черкаської.

Церемонію-відкриття змагань провели начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис та начальник Донецького регіонального центру з фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” Костянтин Шевченко.

Почалися змагання з показових виступів у штовханні ядра провідних спортсменів України, членів збірної серед осіб з інвалідністю, які перебували у Бахмуті на навчально-тренувальному зборі. Результати спорстменів за посиланням.

У залікових змаганнях Донецьку область представили два спортсмени – Артур Радковський (Бахмут) та Микола Горностаєв (Маріуполь), які стали чемпіонами у своїх класах. Артур показав результат 6.17 м (клас F-55), Микола – 8.10 м (клас F-57).

Переможці та призери чемпіонату були нагороджені грамотами та медалями Укрцентру “Інваспорт”.

Протоколи офіційних змагань за посиланням.

Відео:

admin