Єгор Дементьєв став дворазовим срібним призером чемпіонату світу з велотреку

З 14 по 17 березня у місті Апелдорн (Нідерланди) відбувся чемпіонат світу з велотреку серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

У складі збірної України Донецьку область представив ЗМСУ Єгор Дементьєв. У перший день змагань Єгор став восьмим у “темповій гонці” на дистанції 1 км, другого дня у одному з видів програми “омніума” на дистанції 200 м він повторив попередній результат та знов посів 8 позицію. У суботній “гонці переслідуванні” на дистанції 4 км Єгору вдалося вибороти друге місце, а у неділю у дисципліні “стретч” у заїзді на 15 км він зупинився у кроці від медального заліку та став четвертим. Також наш атлет став срібним призером за підсумками 4 видів прогами “омніума”, поступившись 4 очками спортсмену з Великобританії (136 проти 140 очок).

Підготував Єгора – ЗТУ Віктор Дементьєв.