Ярослав Коюда додав до свого активу срібну медаль Кубку світу з академічного веслування

З 10 по 15 липня у місті Роттердам (Нідерланди) відбувався Кубок світу з веслування академічного серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Цей міжнародний спортивний форум, який вважається відбірковим до Токіо-2020, зібрав понад 50 спортсменів з 11 країн світу.

Національну команду України представило 12 веслувальників, а від Донеччини у змаганнях взяв участь МСУМК зі Слов’янська Ярослав Коюда. В тандемі з Світланою Богуславською Ярославу вдалося здобути срібну медаль у класі змішаних екіпажів двійок парних – PR2 Mix2x.

Збірна України виборола 1 золоту, 4 срібні та 1 бронзову медаль та очолила турнірну таблицю змагань за загальною кількістю медалей, а також посіла третє місце за “золотом”, поступившись збірним командам Нідерландів та Ізраїлю.