Відбувся IV Кубок Донбасу з голболу

01-04 серпня в Бахмуті на стадіоні «Металург» вчетверте на Донеччині відбувся відкритий обласний турнір «Кубок Донбасу» з голболу серед спортсменів з вадами зору.

Організаторами змагань, присвячених Дню Державного Прапора України, виступили Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та Донецький обласний осередок спортивної федерації незрячих України.

Учасниками турніру стали 30 спортсменів з 5 команд: Полтавської, Житомирської, Київської та Донецької областей (збірна ДРЦ «Інваспорт» та збірна ДО ДЮСШОІ).

Привітати учасників Кубку прийшли: начальник Донецького регіонального центру «Інваспорт» Костянтин Шевченко, Заслужений майстер спорту України з плавання серед спортсменів з вадами зору, багаторазовий чемпіон Паралімпійськіх ігор, голова Донецького обласного осередку спортивної федерації незрячих України Олександр Мащенко, Заслужений майстер спорту України з плавання серед спортсменів з вадами зору, дворазовий чемпіон Паралімпійськіх ігор Дмитро Залевський та т.в.о. директора Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Тетяна Шевченко. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Віктор Лагутін.

За підсумками запеклої боротьби місця розподілилися таким чином:
1 місце – Полтавська область;
2 місце – Житомирська область;
3 місце – збірна ДРЦ «Інваспорт»;
4 місце – Київська область;
5 місце – збірна ДО ДЮСШОІ.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Нагородження проводив начальник ДРЦ «Інваспорт» Костянтин Шевченко.

admin