З нагоди Дня фізичної культури та спорту нагородили провідних спортсменів з інвалідністю

7 вересня в місті Краматорськ, у парку ім. О.С. Пушкіна, відбулися обласні святкові заходи – День фізичної культури і спорту та Олімпійський урок-2019.

Під час заходу були нагороджені провідні спортсмени з інвалідністю Донецької області:

  1. Іванов Владислав Сергійович – кандидат до національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з вадами зору.
  2. Пономаренко Володимир Олександрович – резерв національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору.
  3. Багнюк Римма Сергіївна – член національної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Чемпіонка України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору 2019 року.
  4. Мартинов Денис Олександрович – член збірної Донецької області з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Бронзовий призер України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору 2019 року.
  5. Хоменко Валентин Денисович – член збірної Донецької області з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Срібний призер України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору 2019 року.
  6. Богун Владислав Дмитровиччлен збірної Донецької області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Срібний призер України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату 2019 року.
  7. Сапель Анастасія Олексіївна – резерв національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

admin