Відкриті комплексні змагання серед спортсменів на візках у Бахмуті

13 вересня на бахмутському стадіоні «Металург», з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту, відбулися традиційні відкриті комплексні змагання на візках серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

Програма змагань складалася з трьох видів: фігурна їзда, перегони на дистанціях 100 та 400 метрів.

У спортивному заході взяли участь 5 жінок та 4 чоловіки. За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:

серед жінок – перше місце посіла Тетяна Бобровська, друге місце у Юлії Михно, третє місце у Олени Кравченко;

серед чоловіків – перше  місце виборов Артур Радковський, друге – Микола Цвигун, третє – Микола Рубан.

Усі переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями, кубками та призами від спонсорів. Церемонію нагородження проводила заступник міського голови Бахмутської міської ради Вікторія Точена.