Бахмут прийняв чемпіонат України з легкої атлетики

З 10 по 12 вересня на стадіоні “Металург” м. Бахмуту відбувся ІІ етап чемпіонату України з легкої атлетики серед спорстменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та розумового і фізичного розвитку.

У змаганнях взяли участь 153 найсильніших спортсмени країни з 23 регіонів.

Урочисту церемонію відкриття змагань провели начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, головний тренер збірної команди України з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю Андрій Фатєєв, начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис, начальник Донецького регіонального центру з фізичної культури та спорту серед осіб з інвалідністю Костянтин Шевченко та Заслужений тренер України Ігор Скирда.

Окрім боротьби за медалі спортсмени боролися за можливість потрапити на чемпіонат світу з легкої атлетики, тому що саме цей чемпіонат став одним з останніх етапів відбору.

За підсумками змагань у скарбничці Донецької області опинилося 32 медалі – 17 золотих, 6 срібних та 9 бронзових.