У Слов’янську відбувся чемпіонат Донецької області з плавання

1-2 листопада у плавальному басейні cлов’янського спортивного комплексу відбувся чемпіонат Донецької області з плавання серед спортсменів з вадами зору, розумового і фізичного розвитку та ураженням опорно-рухового апарату.

У змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів з Маріуполя, Соледару та Слов’янська.

На урочистому відкритті чемпіонату були присутні Заслужені тренери України, Заслужені працівники фізичної культури і спорту України – Андрій та Світлана Казначеєви, спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Артем Юлдашев та начальник учбово-спортивного відділу ДРЦ “Інваспорт” Ілля Рева. Почесні гості побажали спортсменам перемог та показати свої найкращі результати.

Змагалися плавці у наступних дисциплінах: 50 м – вільний стиль, 50 м – брас, 50 м – на спині, 50 м – батерфляй, 100 м – вільний стиль, 100 м – брас, 100 м – на спині, 100 м, 150 м, 200 м – комплексне плавання.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами ДРЦ «Інваспорт». Також, під час церемонії нагородження спортсменів Вероніка Коржова з Соледару отримала посвідчення Майстра спорту України.

Повні результати змагань за посиланням.

 

 

admin