Урочиста зустріч чемпіонів світу з пауерліфтингу

23 листопада в Харкові відбулася урочиста зустріч команди Донеччини з пауерліфтингу. Спортсмени зі Слов’янська – Володимир Шаульський, Володимир Драний, Юрій Романюк, Євген Бабенко, Василиса Козирєва, Валентина Григор’єва, Римма Багнюк та їхні тренери Олексій Позднухов і Ігор Котляров, повернулися з чемпіонату світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору, який проходив з 15 по 22 листопада у м. Гіза (Єгипет). Виступ наших атлетів сміливо можна назвати феєричним – всі стали чемпіонами світу у своїх вікових та вагових категоріях та водночас встановили 15 світових рекордів.

Зустріти героїв до Харкова приїхали начальник ДРЦ “Інваспорт” Костянтин Шевченко та начальник учбово-спортивного відділу центру Ілля Рева, а від Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю – начальник Юрій Оніщенко та його заступник Тетяна Шевченко. Спортсменів та тренерів на рідній землі зустріли квітами та подарунками. Також Костянтин Шевченко передав їм вітання від Донецької обласної державної адміністрації та обласного управління фізичної культури та спорту.

У Слов’янську тріумфаторів привітали заступник міського голови Юрій Підлісний та начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Олександр Міщенко. Вони передали спортсменам та тренерам теплі слова від імені міського голови Вадима Ляха та вручили їм Подяки міської ради.

Результати виступів слов’янських пауерліфтерів за посиланням.

admin