Тетяна Бакланова – переможниця та віце-чемпіонка Дефлімпійських ігор

З 12 по 21 грудня в італійській провінції Сондріо відбулися ХІХ зимові Дефлімпійські ігри.

У 6 видах спорту (гірськолижний спорт, керлінг, лижні перегони, сноуборд, хокей та шахи) взяли участь понад 1000 спортсменів з 34 країн світу. Україну на змаганнях представили 34 атлети – 19 чоловіків та 15 жінок.

Честь Донеччини на Дефлімпіаді захищали Заслужений майстер спорту України Тетяна Бакланова (Маріуполь) та майстер спорту України Олексій Філіппських (Краматорськ).

Олексій Філіппських мав дуже високу конкуренцію та суперників у бліці. З 43 спортсменів він посів 25 місце набравши 6 очок.

У напруженій боротьбі Тетяні вдалося вибороти срібло у бліці і принести Донеччині першу в історії нагороду зимових Дефлімпійських ігор. У командних змаганнях серед жінок Тетяна виступала у складі з Наталією Мироненко, Світланою Гончар та Аліною Лангузовою. Українська команда за 10 турів поступилися лише одного разу команді з Росії та за підсумками набрала однакову з росіянками кількість очок – 18. Але за коефіцієнтом набраних очок у особистих зустрічах наші дівчата виявилися кращими та посіли найвищу сходинку змагань.

 

 

 

admin