“Різдвяні зустрічі” у Краматорську

9-10 січня у Краматорську на базі Державної реабілітаційної установи “Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас” відбувся традиційний турнір з нард «Різдвяні зустрічі».

На параді під час відкриття турніру з привітальним словом до учасників виступила директор Центру комплексної реабілітації “Донбас”, депутат Краматорської міської ради Світлана Фоміна. Серед учасників вона окремо відзначила кращого спортсмена міста з інвалідністю 2019 року Олексія Філіппських – чемпіона України та учасника зимових Дефлімпійських ігор з шахів та Тетяну Бобровську – переможницю Кубку України 2019 року з пауерліфтингу, яка виконала норматив майстра спорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Протягом двох днів 14 спортсменів з вадами зору, слуху та ураженням опорно-рухового апарату виборювали перемогу у змаганнях.

У результаті дуже емоційної та запеклої боротьби трійка призерів виглядає наступним чином:
І місце – Сергій Бабаков (УОРА);
ІІ місце – Олексій Філіппських (слух);
ІІІ місце – Алікасум Мусаєв (зір).

Трійка призерів була нагороджена почесними грамотами. Також грамотами за високі спортивні результати та спортивне довголіття були нагороджені Олексій Бутко (м. Слов’янськ, УОРА) та Олександр Байлов (м. Краматорськ, УОРА).

admin