Паралімпіада в Токіо 2020 перенесена на серпень 2021 року

Паралімпійські ігри в Токіо 2020 року були перенесені на період з 24 серпня по 5 вересня 2021 року.
Міжнародний паралімпійський комітет встановить нові кваліфікаційні критерії.
Спортсмени, які вже пройшли кваліфікацію до Токіо 2020, залишаються кваліфікованими.

Дати були підтверджені в понеділок (30 березня) Міжнародним олімпійським комітетом (МОК), Організаційним комітетом Токіо 2020, столичним урядом Токіо та Міжнародним паралімпійським комітетом (МПК).

Це рішення було прийняте з трьох основних міркувань:

1. Забезпечити охорону здоров’я спортсменів та всіх учасників та підтримувати стримування вірусу COVID-19.

2. Захист інтересів спортсменів і олімпійського та паралімпійського спорту.

3. Глобальний міжнародний спортивний календар.

Нові дати дають органам охорони здоров’я та всім учасникам організації Ігор максимум часу для боротьби з постійно мінливою ситуацією та зривом, викликаним пандемією COVID-19. Вони також зведуть до мінімуму будь-які зриви, які спричинять зміни у міжнародному спортивному календарі. Крім того, вони дадуть достатній час для завершення кваліфікаційного процесу.

Президент МПК Ендрю Парсонс зазначив: “Це фантастична новина, що ми змогли так швидко визначити нові дати для Ігор у Токіо 2020. Нові дати забезпечать впевненість спортсменів та заспокоєння зацікавлених сторін.

Коли Паралімпійські ігри в наступному році відбудуться в Токіо, вони стануть додатковим особливим проявом людства, об’єднаного як єдине ціле, глобальне свято людської стійкості.

Тепер, коли дати підтверджені, МПК співпрацюватиме з Міжнародними федераціями, щоб встановити нові кваліфікаційні критерії, які повністю будуть відповідати тим, хто вже здобув кваліфікацію до Ігор”.

Президент МОК Томас Бах сказав: “Я хочу подякувати Міжнародним федераціям за одностайну підтримку та континентальним асоціаціям національних олімпійських комітетів за партнерство та підтримку в процесі консультацій протягом останніх кількох днів. Я також хотів би подякувати Комісії спортсменів МОК, з якою ми постійно контактували.

Я впевнений, що, працюючи разом з Організаційним комітетом Токіо 2020 року, Урядом митрополитів Токіо, урядом Японії та всіма нашими зацікавленими сторонами, ми зможемо подолати цю небачену проблему. Наразі людство опиняється в темному тунелі. Ці Олімпійські ігри Токіо 2020 можуть стати світлом у кінці цього тунелю ».

Президент Організаційного комітету Токіо-2020 Йосіро Морі: «Президент МОК Томас Бах та Оргкомітет Токіо 2020 провели сьогодні конференцію, щоб детально обговорити переглянуті дати проведення ігор у Токіо-2020. Міністр Токіо Олімпійських і Паралімпійських ігор Хашимото Сейко та губернатор Токіо Койке приєдналися до заклику. Я запропонував проведення Ігор між липнем та серпнем 2021 року, і я дуже вдячний, що президент Бах, обговоривши цю пропозицію з різними міжнародними спортивними федераціями та іншими пов’язаними організаціями, люб’язно прийняв мою пропозицію.

Для відбору та кваліфікації спортсменів, їх тренувань та підготовки потрібен певний проміжок часу, і консенсус полягав у тому, що краще встановити проведення перенесених Ігор під час літніх канікул у Японії. Що стосується транспортування, організації волонтерів та надання квитків для тих, хто в Японії та за кордоном, а також, якщо це стосується ситуації COVID-19, ми вважаємо, що краще було б перенести Ігри на рік пізніше, ніж планувалося, влітку 2021 року.

Незважаючи на відкладення Олімпійських та Паралімпійських ігор вперше в історії та різні інші питання, які вже були висвітлені, графік подій є складним питанням майбутньої підготовки. Я хотів би подякувати всім зацікавленим сторонам, включаючи місто-господаря Токіо та уряд Японії, за їх наполегливу працю за цей короткий період. Організаційний комітет “Токіо-2020” продовжить наполегливо працювати над успішним проведенням Ігор наступного року “.

Губернатор Токіо Койке Юріко: “Враховуючи глобальний спалах коронавірусу, нам потрібні певні часові рамки, перш ніж ми повністю підготуємося до проведення Ігор,  безпечних для спортсменів та глядачів.

Підготовка до нових дат буде проходити плавно, оскільки дати збігаються з тими ж часовими рамками, що і початкові дати змагань, що відповідають квиткам, персоналу місця проведення, волонтерам та транспорту.”

Челсі Готел, голова Ради спортсменів МПК, “Я думаю, що ці нові дати принесуть велике почуттями полегшення для всіх членів громади спортсменів. Маючи на увазі 500 днів, які залишаються до паралімпійських змагань, спортсмени можуть почати думати про свої плани на 2021 рік”.

Олімпійські ігри в Токіо 2020 році триватимуть з 23 липня по 8 серпня 2021 року.

admin