Послаблення протиепідемічних заходів

Відповідно до наказу управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації від 10.06.2020 № 01-07/270 та протоколу №22 засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.06.2020 р.:

  1. Рекомендується керівникам органів управління фізичною культурою та спортом виконкомів міських рад та райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад з 10 червня 2020 року відновити:
    • Роботу закладів фізичної культури і спорту (ДЮСШ, спортивні споруди, інші), спортивних клубів, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб).
    • Учбово-тренувальний процес в організаціях фізкультурно-спортивної спрямованості усіх форм власності (з одночасною кількістю учасників не більше 10 осіб).
    • Проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів (змагання, пробіги, турніри, навчально-тренувальні збори тощо), що передбачені календарними планами фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів міст, районів, об’єднаних територіальних громад на 2020 рік.

Взяти до уваги, що проведення заходів дозволено без глядачів за участю не більше 50 осіб.

2. Обласним організаціям, підпорядкованим управлінню, організаціям, які знаходяться на фінансовій підтримці управління, фізкультурно-спортивним товариствам та відомствам, громадським організаціям (федераціям) з видів спорту з 10 червня 2020 року відновити:

2.1. Роботу закладів фізичної культури і спорту (ДЮСШ, ШВСМ, училища, інші).

2.2. Учбово-тренувальний процес (з одночасною кількістю учасників не більше 10 осіб).

3. Робота закладів фізичної культури і спорту, зазначених у пунктах 1 та 2 цього наказу, здійснюється лише за умови виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 № 33.

Обов’язковими умовами є:

проведення температурного скринінгу усім працівникам та відвідувачам;

одночасне перебування відвідувачів: у закладі – з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали для індивідуальних занять та однієї особи на 5 квадратних метрів площі зали для групових/командних занять (не більш 10 осіб у групі), у 50-метрових басейнах – на одній доріжці не більше 4 осіб для індивідуальних занять та не більше 6 осіб для спортивно- тренувальних груп, у 25-метрових басейнах — на одній доріжці не більше 2 осіб для індивідуальних занять та не більше 3 осіб для спортивно-тренувальних груп;

дотримання заходів індивідуальної профілактики та протиепідемічних заходів.

4. З 01 липня 2020 року дозволити проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів (змагання, пробіги, турніри тощо), що передбачені календарними планами фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України та Донецької області на 2020 рік.

Взяти до уваги, що проведення заходів дозволено без глядачів за участю не більше 50 осіб.

5. Особи, які досягли 60-річного віку та є учасниками та особами, залученими до організації та проведення спортивних заходів, навчально-тренувального процесу, представників професійних спортивних клубів, обов’язковій самоізоляції не підлягають.

6. Обласним організаціям, підпорядкованим управлінню, організаціям, які знаходяться на фінансовій підтримці управління, фізкультурно-спортивним товариствам та відомствам, рекомендувати громадським організаціям (федераціям) з видів спорту, керівникам органів управління фізичною культурою та спортом виконкомів міських рад та райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, закладів фізичної культури і спорту провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (із змінами), доведення до всіх верств населення, що проводиться не зняття, а послаблення протиепідемічних заходів.

7. З урахуванням оцінки епідемічної ситуації в Донецькій області, прийняття послаблень протиепідемічних заходів може бути припинено на підставі відповідного рішення протоколу засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Постанова головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 № 33 за посиланням.

admin