Нові послаблення карантину у закладах фізичної культури та спорту

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом», з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 з 01 серпня по 31 серпня 2020 р. на території України продовжено дію карантину.

Залежно від епідемічної ситуації, в регіонах або окремих адміністративно- територіальних одиницях регіонів встановлюється «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

На теперішній час у Донецькій області застосовуються протиепідемічні заходи, передбачені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 04.08.2020 № 47 внесено зміни до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (додається).

Відповідно до вищезазначених рекомендацій, послаблено ряд обмежень, а саме:

  • дозволяється одночасне перебування клієнтів у закладі з розрахунку не більше однієї особи на 5 квадратних метрів площі зали;
  • дозволяється функціонування фітнес барів;
  • у плавальних басейнах дозволяються групові заняття з аква-аеробіки, проведення інших групових вправ за умови фізичного дистанціювання не менш ніж 2 метри між учасниками.

Також, відповідною постановою Головного державного санітарного лікаря України знято ряд заборон, які діяли до цього часу. Таким чином на теперішній час дозволено:

  • одночасне використання багатофункціональних тренажерів кількома відвідувачами;
  • проведення групових занять для понад 10 осіб та інших групових занять, що передбачають безпосередній фізичний контакт;
  • проведення групових занять для дітей віком до 12 років, в тому числі вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

admin