Бахмут вп’яте зустрів “Кубок Донбасу” з голболу

З 9 по 13 серпня в Бахмуті на базі «Бахмутського індустріального фахового коледжу Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» відбувся V відкритий обласний турнір «Кубок Донбасу» з голболу серед спортсменів з вадами зору, присвячений Дню Незалежності України.

Організатором змагань, за підтримки управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, виступив Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та Донецький обласний осередок спортивної федерації незрячих України.

Учасниками турніру стали 36 спортсменів (6 команд) з 4 областей: Донецької (збірна ДРЦ «Інваспорт» та збірна ДОО СФНУ), Житомирської, Київської та Полтавської (2 команди).

Урочисте відкриття Кубку проводили начальник ДРЦ «Інваспорт» Костянтин Шевченко та Заслужений майстер спорту України з плавання серед спортсменів з вадами зору, багаторазовий чемпіон Паралімпійськіх ігор, голова Донецького обласного осередку спортивної федерації незрячих України – Олександр Мащенко.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Світлана Мороз.

За підсумками запеклої боротьби місця розподілилися таким чином:
1 місце – Полтавська область-2;
2 місце – Полтавська область-1;
3 місце – збірна ДРЦ «Інваспорт»;
4 місце – Житомирська область;
5 місце – Київська область;
6 місце – збірна ДОО СФНУ.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Нагородження проводив начальник ДРЦ «Інваспорт» Костянтин Шевченко.

Турнір проходив з дотриманням всіх діючих вимог щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції в регіоні. Медичний супровід змагань здійснювали працівники Донецького обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.

admin