Відкритий чемпіонат Бахмута з дартсу провели на “Славкурорті”

14 серпня члени товариства «Надія» здійснили виїзд до санаторію «Слов`янський», з метою проведення на місцевому пляжі комплексу реабілітаційних заходів, у тому числі – виїзний відкритий чемпіонат Бахмута з дартсу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, в якому взяли участь 14 жінок та 8 чоловіків.

За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:

серед чоловіків переможцем став Артур Радковський (візок), друге місце посів Ігор Радковський (стоячи), третє місце у Андрія Ринки (стоячи);

серед жінок чемпіонкою стала Світлана Романенко (стоячи), другою була Катерина Мезенцева (візок) і третє місце у Алли Гончаренко (стоячи).

Переможці та призери були нагороджені медалями, кубками та грамотами.

Слід зазначити, що це був лише перший виїзд, який став можливим завдяки реалізації конкурсу громадських організацій, що проводила Бахмутська міська рада. Організація “Надія” отримала фінансову допомогу на проведення двох фізкультурно-оздоровчих виїздів для осіб з ураженнями опорно-рухового апарату на пристосований пляж лікувального озера «Славкурорту» із проведенням змагань з адаптивних видів спорту. Від міського бюджету, у рамках програми, було отримано 10800 грн на транспортні витрати та призову атрибутику (кубки та медалі).

admin