З 11 листопада внесено зміни до запроваджених протиепідемічних заходів

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року № 1100 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) (далі – Постанова).

Пункти 2-9 Постанови стосовно встановлення «зеленого», «жовтого», «помаранчевого» або «червоного» рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 виключено.

Відповідно до вимог Постанови із змінами, на території України на період дії карантину забороняється (питання, які стосуються сфери фізичної культури та спорту):

«6) проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних, тощо) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менш як 1,5 метра), крім проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників;

16) відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;

18) діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 20 кв. метрів приміщення.»

Також, пунктом 15 Постанови передбачено, що додатково до обмежень, зазначених вище, в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада до 30 листопада 2020 року забороняється приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес- центрів, басейнів.

Взяти до уваги, що відповідно до загальноприйнятого терміну спортивний зал – це крита спортивна споруда, обладнана для певного виду занять або універсального напрямку.

У зв’язку з тим, що інших окремих заборон Постановою не передбачено, то рекомендовано у вихідні дні, починаючи з 14 листопада 2020 року, на території Донецької області:

  1. Скасувати (перенести) проведення запланованих фізкультурно- оздоровчих та спортивних заходів з видів спорту, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів.

Планувати проведення подальших заходів у будні дні (з понеділка по п’ятницю).

  1. При проведенні навчально-тренувальних зборів та тренувань використовувати методи роботи в режимі реального часу через «Інтернет» або на свіжому повітрі з відповідним зазначенням такої роботи у звітних документах.

admin