Ігор Ярмонов допоміг українській команді з УОРА вибороти 2 місце на онлайн-олімпіаді з шахів

З 21 по 27 листопада відбулася Перша FIDE онлайн-олімпіада з шахів серед людей з обмеженими можливостями. За допомогою комп’ютерної мережі у змаганнях взяли участь майже 400 учасників з 61 команди 44 федерацій. За регламентом онлайн-олімпіади відбулося сім турів з контролем часу 25 хвилин (на партію) + 10 секунд (на хід).

Україна на змаганнях була представлена трьома шаховими командами за нозологіями, у складі яких 4 спортсмени з Донецької області – Заслужений майстер спорту України Тетяна Бакланова (Маріуполь, слух), майстер спорту України Олексій Філіппських (Краматорськ, слух), кандидат у майстри спорту України Владислав Покотаєв (Маріуполь, слух) та Заслужений майстер спорту України, міжнародний майстер з шахів Ігор Ярмонов (Маріуполь, УОРА).

Після 7 турів команда з Ігорем Ярмоновим “Україна-3” пропустила вперед лише “Росію-1” та посіла 2 сходинку змагань. Наші спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату протягом турніру здобули 6 перемог (1-й тур – “Індія-3”, 3-й тур – “Бангладеш”, 4-й тур – “Білорусь”, 5-й тур – “В’єтнам”, 6-й тур – “Ізраїль”, 7-й тур – “Німеччина”) та у другому турі поступилися команді “Росія-1”. Ігор Ярмонов зіграв 6 партій на найсильнішій дошці та набрав 4,5 очки (3 перемоги та 3 нічиї).

Команда “Україна-2” з Тетяною Баклановою, Олексієм Філіппських та Владиславом Покотаєвим у загальному заліку стала 15 з 4 перемогами (“Туреччина-2”, “Індія-4”, “Білорусь”, “Філіппіни-2”), 1 нічиєю (“Туреччина-1”) та 2 поразками (“Польща-1” та “Польща-2”).

Команда “Україна-1” завершила змагання на 25 місці.

Повні результати командного заліку за посиланням.

Результати в розрізі індивідуальних виступів спортсменів за посиланням.

admin