Зміни до протиепідемічних заходів прийняті з 1 грудня

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) (далі – Постанова), на всій території України продовжено дію карантину до 31 грудня 2020 року.

Відповідно до вимог Постанови, на території України на період дії карантину забороняється (питання, які стосуються сфери фізичної культури та спорту):

«6) проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних тощо) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менш як 1,5 метра), крім проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.

16) відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;

18) діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 20 кв. метрів приміщення.»

2 грудня 2020 року на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення, що передбачені пунктом 15 Постанови додаткові обмеження на вихідні дні, які діяли до 30 листопада 2020 року, не продовжено.

У зв’язку з цим, у вихідні дні, починаючи з 05 грудня 2020 року, на території Донецької області дозволяється:

  1. Проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів з видів спорту за участю не більше 20 осіб з розрахунку 1 особа на 20 кв. метрів приміщення.
  2. Проведення навчально-тренувальних зборів та тренувань за участю не більше 20 осіб з розрахунку 1 особа на 20 кв. метрів приміщення.

admin