Відбулося засідання координаційної ради розвитку фізичної культури і спорту серед осіб з інвалідністю

29 грудня ДРЦ “Інваспорт” спільно з управлінням фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації в онлайн-режимі провели засідання координаційної ради розвитку фізичної культури і спорту серед осіб з інвалідністю.

На засіданні були розглянуті такі питання:

  1. Про підсумки проведення та результати обласної та всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю у 2020 році.
  2. Про підготовку спортсменів області до участі у ХVІ літніх Паралімпійських іграх 2021 року в м. Токіо (Японія) членів збірної команди України від Донецької області з урахуванням обмежень карантинних заходів.
  3. Про стан фізкультурно-оздоровчої та реабілітаційної роботи серед осіб з інвалідністю міста Костянтинівки та перспективи її розвитку на майбутнє.
  4. Про підсумки виступів збірних команд області у Всеукраїнських і міжнародних змаганнях, визначення та затвердження списків перспективних спортсменів з інвалідністю області за результатами 2020 року.
  5. Про роботу фахівців Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» в містах області (м. Маріуполь та м. Слов’янськ) у 2020 році.
  6. Загальні питання.

До участі у координаційній раді були запрошені провідні спортсмени, тренери та інші фахівці сфери фізичної культури і спорту серед осіб з інвалідністю.

admin