ЗМІНИ ДО ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ ПРИЙНЯТІ З 8 січня

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова), в період з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 р. до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 р. па території України забороняється:

«6) приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів. басейнів, крім відвідування спортсменами національних збірних команд України та їх і реперами за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів:

7) проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів (крім організації гірськолижного дозвілля (без роботи закладів громадського харчування та продажу алкогольних напоїв), новорічних та різдвяних свят ялинки (без концертів та ярмарків, у тому числі продуктових), проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних сані гарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників);

10) відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.»

У зв’язку з цим, в період з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 р. до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 р. на території Донецької області:

  1. Забороняється проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів з видів спорту, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів та навчально-тренувальних зборів для спортсменів-членів національних збірних команд України (за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників).
  2. Забороняється приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів. басейнів тощо, крім відвідування спортсменами національних збірних команд України та їх тренерами за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.
  3. Припиняється учбово-тренувальний процес в закладах фізичної культури і спорту, крім тренувань спортсменів національних збірних команд України.

Установлюється для тренерів-викладачів. крім тренерів спортсменів національних збірних команд України, режим дистанційної (надомної) роботи.

При проведенні тренувань, крім тренувань спортсменів національних збірних команд України, використовувати методи роботи в режимі реального часу через «Інтернет» або на свіжому повітрі з відповідним зазначенням такої роботи у звітних документах.

У зв’язку з цим. управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації просить уважно розглянути вищезазначену інформацію, ознайомити всіх причетних осіб з метою уникнення порушень карантину, забезпечити виконання даних вимог у подальшій роботі, суворе дотримання протиепідемічних та карантинних заходів, постійний дієвий контроль за їх дотриманням.

admin