Координаційна рада розвитку фізичної культури і спорту серед осіб з інвалідністю провела чергове засідання

30 березня у режимі онлайн-конференції відбулося засідання координаційної ради розвитку фізичної культури і спорту серед осіб з інвалідністю Донецької області.

Відкрила засідання голова координаційної ради, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Наталія Точилова. Під час заходу були розглянуті актуальні питання сфери фізичної культури та спорту серед осіб з інвалідністю області:

  1. Про роботу Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” та комунального закладу “Донецька дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю” у 2020 році звітували начальник організаційного відділу ДРЦ “Інваспорт” Наталія Войцеховська та директор ДО ДЮСШОІ Юрій Оніщенко. Основні тези звіту ДРЦ “Інваспорт” за посиланням.
  2. Про кількісний склад представників міст і районів в збірних командах області та України доповів заступник начальника ДРЦ “Інваспорт” Ілля Рева. Презентація доповіді за посиланням.
  3. Про стан фізкультурно-оздоровчої роботи серед осіб з інвалідністю, перспективи її розвитку шляхом залучення молоді до занять спортом осіб з інвалідністю міста Маріуполя розповів начальник відділу учбово-спортивної роботи управління молоді та спорту Маріупольської міської ради Георгій Федоренко.
  4. У розділі “різне” були розглянуті питання фінансування виїздів спортсменів з інвалідністю на обласні заходи та змагання, розбудови спортивної інфраструктури Маріуполя для підготовки спортсменів до змагань високого рівня та виплати стипендій провідним спортсменам.

admin