У Краматорську відбулися спортивні заходи у рамках конкурсів “Мужність без обмежень” та “Краса без обмежень”

З 14 по 20 серпня проходить всеукраїнський фестиваль серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату “Світ без обмежень”. У рамках фестивалю у Краматорську тривають конкурси “Мужність без обмежень” та “Краса без обмежень”.

Конкурси проводяться Донецькою обласною державною адміністрацією спільно з громадською організацією «Донецька обласна організація Всеукраїнської організації союз осіб з інвалідністю України», Державною реабілітаційною установою «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», Благодійною організацією «Благодійний фонд «Нескорені» та при підтримці ПРООН.

Цього року Донецька область приймає учасників та учасниць з: Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Миколаївської, Кіровоградської, Хмельницької, Харківської, Луганської, Херсонської областей та м. Києва.

17 серпня ДРЦ “Інваспорт” долучився до заходу провівши спортивні змагання з дартсу та корнхолу. У змаганнях взяли участь 10 чоловіків та 10 жінок.

За сумою двох видів переможцями та призерами стали:

жінки
І місце – Алла Палагута (Донецька обл.);
ІІ місце – Алла Гінкул (Миколаївська обл.);
ІІІ місце – Ганна Лахіна (Донецька обл.);

чоловіки
І місце – Олексій Домарецький (м. Київ);
ІІ місце – Євген Солдатов (Херсонська обл.);
ІІІ місце – Володимир Коваленко (м. Київ).

Призерів нагородили грамотами та цінними подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Урочистий фінал конкурсів відбудеться 18 серпня о 15 годині в Авангад-Хол, м. Краматорськ (Сад Бернацького).

ProHit