Валерія Літвяхова отримала стипендію фонду “Так, я можу!”

Третій рік поспіль Parimatch Foundation Ukraine спільно з Національним комітетом спорту інвалідів України нагородив стипендіями дітей з інвалідністю, які професійно займаються спортом та ставлять за мету участь у професійних змаганнях, зокрема, Паралімпіадах.

20 вересня відбувся урочистий захід, на якому відзначили 30 дітей-спортсменів з 12 регіонів України віком від 11 до 17 років. 20 з них мають порушення опорно-рухового апарату, 6 — порушення зору, 3 — порушення слуху, і 1 дитина має порушення розумового та фізичного розвитку. Попри діагнози, вони досягають успіхів у гандболі, легкій атлетиці, лижних перегонах та біатлоні, плаванні, спортивному орієнтуванні та настільному тенісі.

До списку стипендіатів потрапила спортсменка з Вугледару Валерія Літвяхова – член резервного складу національної збірної команди України серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, багаторазова чемпіонка України з бігу на 60, 100, 200 та 400 метрів.

Стипендія є складовою комплексної програми фонду «Так, я можу!» та складатиме 5 000 грн на місяць і виплачуватиметься протягом року. Витрачатимуть її лауреати на спортивну підготовку.

 

ProHit