ДРЦ “Інваспорт” провів зустріч з вихованцями Слов’яської школи-інтернату

З метою розвитку та популяризації видів спорту осіб з інвалідністю в Донецькій області 30 вересня у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 23 відбувся агітаційний захід.

Начальник центру “Інваспорт” Костянтин Шевченко звернувся до учнів, їх батьків та вчителів школи, та розповів про види спорту серед спортсменів з порушеннями зору які розвиваються у Донецькій області. У своїй розповіді він детально роз’яснив про перспективи розвитку дітей у сфері спорту та згадав видатних спортсменів минулого та сучасності, в тому числі вихованців з цієї ж школи.

Саме один з таких спортсменів завітав до інтернату, щоб розповісти дітям про свій спортивний шлях. Олександр Мащенко – заслужений майстер спорту України з плавання, володар 9 медалей Паралімпійських ігор, голова Донецького обласного осередку спортивної федерації незрячих України згадав, що заняття спортом розпочав у доволі зрілому віці, не маючи при цьому надприродного таланту. Але кропітка праця та наполегливість дозволили йому досягти значних результатів. Тому, чим раніше діти почнуть заняття, тим більше шансів стати чемпіонами.

Протягом всього заходу на екрані висвітлювалася презентація та відеофрагменти змагань на тему видів спорту серед осіб з порушеннями зору. З презентацією можна ознайомитися за посиланням.

ProHit