Пауерліфтери Донеччини виступили на чемпіонаті світу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

З 27 листопада по 5 грудня у Тбілісі (Грузія) відбулися чемпіонати світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (юніори та дорослі).

Серед юніорів 27 листопада за медалі змагалася представниця Слов’янська – кандидат у майстри спорту України Злата Дячук (тренери Ігор Котляров та Олексій Позднухов). У ваговій категорії до 67 кг Злата змогла подолати вагу 73 кг у жимі лежачи. Такий результат дозволив їй посісти 1 сходинку п’єдесталу пошани, а збірна України з двома золотими медалями стала третьою на юніорському чемпіонаті. Загалом у заході взяли участь 52 спортсмени з 19 країн світу.

У “дорослому” чемпіоні світу брали участь 438 спортсменів з 59 країн. Україна була представлена 13 учасниками, двоє з яких від Донецької області.

Серед жінок у категорії до 55 кг змагалася краматорчанка Тетяна Бобровська (тренер Іван Головенко). У другій спробі вона вижала 88 кг та посіла 7 місце серед 18 учасниць, виконавши норматив “Майстер спорту України міжнародного класу”.

У категорії до 107 кг серед чоловіків виступив майстер спорту міжнародного класу з Маріуполя Антон Крюков. Між Антоном та іранцем Саманом Разі точилася запекла боротьба за 3 місце. Обидва атлети у першій спробі подолали вагу 228 кг, у другій – 235 кг, а ось 240 кг не підкорилися жодному з них. Незважаючи на рівність результатів, нажаль, суперник мав меншу власну вагу. Тому Антон Крюков завершив змагання на 4 сходинці.

 

ProHit