Всеукраїнський спортивно-інтерактивний  захід #OlympicLab

Напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського проекту #OlympicLab був представлений Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»

22 лютого в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», який розташований в місті Краматорську, був проведений Всеукраїнський спортивно-інтерактивний  захід #OlympicLab за напрямком «Розвиток/добробут – пізнай себе». Безпосередніми організаторами зустрічі виступили Відділення НОК України в Донецькій області та Донецький регіональний центр «Інваспорт», за сприяння Донецького обласного відділення КФВС МОН України.

До спортсменів і слухачів ДРУ «Донбас» завітали в гості юні вихованці Обласної СДЮСШОР з важкої атлетики.

Розпочав захід заступник голови регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора, який ознайомив з метою проекту, розповів про соціальні ініціативи НОК, презентував мотиваційні відеоролики.

З вітальними словами та побажаннями успіхів в досягненні олімпійської мрії звернулись директор ДРУ «Донбас» Світлана Фоміна, начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України Ігор Нестеренко.

Юні важкоатлети дізнались від провідного фахівця ДРЦ «Інваспорт» Івана Головенка про напрямки діяльності Центру, про спортивні досягнення спортсменів з інвалідністю, про інклюзивні зустрічі. А майстер  спорту України, чемпіонка України, учасниця чемпіонату світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Тетяна Бобровська охоче розповіла про особливості тренувального процесу, про перебіг змагань, відповіла на численні запитання.

Також до участі долучились і студенти Донбаського державного педагогічного університету під керівництвом доктора біологічних наук, професора, завідувача кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології Владислава Дичко. Лектор розповів про напрямки взаємодії навчального закладу з регіональним центром «Інваспорт», практичне втілення напрацювань науковців в спортивну діяльність осіб з інвалідністю.

Надалі відбулась товариська гра у корнхол, де юні важкоатлети змагались в командах спільно зі спортсменами з інвалідністю.

На згадку про зустріч Дмитро Подопригора передав олімпійську літературу для створення Олімпійського куточка. Всі учасники проєкту отримали подарунки та сувеніри від НОК України з відповідною символікою.

 

admin