ІГОР ШЕПЕЛЕВ – БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ШАХІВ

27.06-08.07.2022 у м. Охрід (Північна Македонія) відбувся IX командний чемпіонат світу з шахів IBCA (The International Braille Chess Association)

IBCA є вищим органом, відповідальним за шахи для людей з порушенням зору. IBCA є частиною Міжнародної федерації спорту незрячих та афілійованим членом ФІДЕ. Заснована в 1958 році, IBCA розширилася до більш ніж шестидесяти країн на чотирьох континентах.

Шістнадцять найсильніших команд за підсумками Олімпіади IBCA 2021: Польща, Сербія, Україна, Угорщіна, Індія, Іспанія, Ізраїль, Німеччина, Італія, Північна Македонія, Франція, Болгарія, Румунія, Словенія, Хорватія та Косово змагалися за турнірною таблицею Олімпіади розподілені на дві групи по вісім команд у кожній, змагались за швейцарською системою у 9 турів. Сім турів розігрувались у групі, потім за результатами групової гри формуються півфінальні та фінальні сітки.

Із-за відмови провідних спортсменів України брати участь у чемпіонаті склад команди був мінімальним для участі. Чотири спортсмена були вимушені грати всі 9 турів без замін.

МСУ Шепелев Ігор грав на другій дошці, за 9 турів Ігор набрав 5 очок. Ігор є представником міста Маріуполь.

Чемпіоном стала команда Польщі, друге місце команда Сербії, третє місце посіла команда України.

Щіро вітаємо спортсменів з вдалим виступом на змаганнях!

admin