ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР “КУБОК ДОНЕЧЧИНИ” З ГОЛБОЛУ

З 2016 року традиційним стало проведення в Донеччині відкритого обласного турніру «Кубок Донбасу» з голболу серед спортсменів з порушеннями зору, присвяченого Дню Незалежності України. Турнір збирав сильніші команди України, учасники постійно відзначали високий рівень проведення заходу і гостинність Донецького краю. У зв’язку з активними бойовими діями проведення турніру у Донецький області, на жаль, стало неможливим. Для збереження турніру було докладено максимальних зусиль. Так, при підтримці Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації і Управління молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, проведення стало можливим у м. Полтава.

25-28.11.2022 у м. Полтава Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»  спільно з Полтавським регіональним центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» провели Відкритий обласний турнір «Кубок Донеччини» з голболу серед спортсменів з порушеннями зору, присвячений Міжнародному дню осіб з інвалідністю. Турнір зібрав 5 команд з 4 регіонів України:  Київська обл., Донецька обл., Львівська обл. і дві команди Полтавської області.

Захід відкрили почесні гості турніру: начальник Донецького регіонального центру «Інваспорт» Костянтин Шевченко і начальник Полтавського регіонального центру «Інваспорт» Верещека Олександр. Почесні гості подякували учасникам турніру за проявлений справжній український характер і побажали чесної гри. Турнір обслуговували судді національної категорії Віктор Лагутін (м. Харків) і Владислав Висоцький (м. Коростень). 26 листопада учасники турніру вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання.

Результати змагань:

1 місце – Полтавська область -1

2 місце – Полтавська область -2

3 місце – Донецька область

4 місце – Львівська область

5 місце – Київська область

Нагородження проводили начальник Донецького регіонального центру «Інваспорт» Костянтин Шевченко і начальник Полтавського регіонального центру «Інваспорт» Олександр Верещека.

admin